ISBN

ISBN

9788366297418: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/morderstwo-to-nie-wypadek-ann-h-gabhart-magdalena-peterson-175764u

Cena:


Nieplanowane

Autor: Abby Johnson

Abby Johnson robiła zawrotną karierę. Zajmowała wysokie stanowisko. miała bardzo dobrą pensję i pracę inną niż wszystkie. Na co dzień zajmowała się aborcją.

Co wydarzyło się w życiu Abby. że po pięciu latach pracy jako dyrektorka kliniki Planned Parenthood opuściła swoje stanowisko? Czego doświadczyła i z jakimi praktykami miała do czynienia. że postanowiła zmienić swe przekonania i dzisiaj walczy o życie nienarodzonych?

Poznaj historię kobiety. która wyszła z samego jądra ciemności. Myślisz. że wiesz wszystko na temat przemysłu aborcyjnego? Oto przerażająca prawda. której nie znajdziesz w innych książkach. prasie ani na portalach internetowych.

Na podstawie prawdziwej historii Abby Johnson powstał film Nieplanowane.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 26.9


ISBN

: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-774-autor-zbiorowy-176859

Cena:anoreksja artykuły naukowe, przygody kanoniera dolasa pdf, afirmacje na pewność siebie, stulecie winnych pdf, 31 korytarzy pdf, ten dzień blanka lipińska pdf download, polska pogańska, wyścig z życiem pdf, etnologia cieszyn, kotler marketing pdf, powrot z bambuko, imperium zła film, królowa cieni pdf, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć pdf, modyfikowany węgiel audiobook, rycerz okrągłego stołu, doktor ania ksiazka, antybrat tijan pdf, najlepsze miasto świata, freedisc jak pobierać…