Letni seks 3: Park – opowiadanie erotyczne

Letni seks 3: Park – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Park tętnił życiem. rozbrzmiewał tu śmiech i gwar. ale nikt nie miał pojęcia. co właśnie robili. To była ich tajemnica. Miała opuszczoną spódnicę i powoli. bardzo powoli poruszała biodrami. Ktoś mógłby ich nakryć dopiero w momencie. gdyby przystanął i przez dłuższą chwilę im się przyglądał. Ale to im nie groziło. bo wszyscy byli zajęci sobą.

W drodze do Folkets Parku. gdzie mają spędzić popołudnie. Alice i Eddie nie mogą oderwać od siebie rąk. Trudno im się powstrzymać od pieszczot. zwłaszcza że Alice chwilę wcześniej zdradziła chłopakowi. co ma na sobie pod spodem. W parku jest mnóstwo ludzi. ale para nie może zapanować nad pożądaniem. Na szczęście namiętni kochankowie starają się być na tyle dyskretni. by nie wzbudzać podejrzeń. Ale czy na pewno nikt n

2.99: https://woblink.com/ebook/letni-seks-1-autobus-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-203428u

Cena:


Wspomnienia z martwego domu

Autor: Fiodor Dostojewski

Syberyjskie więzienie przeszło już do legendy – praca ponad ludzkie siły. minimalne racje żywnościowe i codzienna walka o przetrwanie to ówczesna rzeczywistość ludzi. którzy zostali tam zesłani. Wielu z nich do ostatnich swoich dni. Każdy znosił to inaczej. zachowywał się inaczej. odnosił się do współwięźniów inaczej. pomimo tego. że wielu kończyło tak samo. Jednak jedno łączyło większość z nich – pochodzili z chłopstwa. nienawidzili więc swoich byłych panów. co boleśnie mogli odczuć więźniowie pochodzący z wyższych sfer – tacy jak Aleksander Gorianczykow; szlachcic. którego oczami Dostojewski spisał swoją własną historię.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


The Age of Innocence

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B1–B2

Lubisz czytać dobre powieści. a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Age of Innocence przyswajasz nowe słówka i uczysz się ich zastosowania w zdaniach. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu powieści dostępne na poltext.pl/pobierz. Czytaj. jednocześnie słuchając nagrania. i utrwalaj wymowę.

ĆWICZ – do każdeg

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Pamięć Włoch

Autor: Wojciech Karpiński

„Pamięć Włoch” to jedna z najpiękniejszych książek o Włoszech. Podróż od Wenecji po Sycylię. Karpiński potrafi sprawić. że odwiedziny muzeów i galerii są odruchem jak gdyby naturalnym. a nasze obcowanie ze sztuką. z krajobrazem staje się głębsze. żywe. Jak pisał Gustaw Herling-Grudziński: „Pamięć Włoch” jest dziełem wielkiej wrażliwości artystycznej autora.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Próby

Cena: 24.9


Rynki pracy w okresie globalnego kryzysu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej

Autor: Piotr Gabrielczak.

Przedmiotem monografii są zmiany podstawowych wielkości makroekonomicznych na rynkach pracy w okresie globalnego kryzysu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Na podstawie danych bazy statystycznej Eurostatu analizowane są takie wielkości makroekonomiczne. jak: liczba bezrobotnych i stopa bezrobocia. liczba aktywnych zawodowo oraz współczynnik aktywności zawodowej. liczba pracujących. stopa zatrudnienia i struktury zatrudnienia. Zakres czasowy analizy jest w istocie nieco dłuższy od okresu kryzysu globalnego – obejmuje lata 2004-2014. Przy dłuższym okresie analizy łatwiej można bowiem dostrzec wpływ globalnego kryzysu na przebieg badanych zmiennych._x000D_ W toku analiz zidentyfikowano kraje Europy Środkowo­Wschodniej. gdzie wpływ kryzysu globalnego na przebieg podstawowych zmiennych rynku pracy był najsilniejszy i najsłabszy. Wskazano również grupy siły roboczej. które najbardziej ucierpiały w tym czasie oraz określono. w jakim stopniu zmiany stóp bezrobocia w badanych krajach były wynikiem zmian leżących po stronie podażowej rynku pracy. a w jakim – po stronie popytowej._x000D_ Mamy nadzieję. że publikacja zainteresuje szerokie kręgi odbiorców. zwłaszcza zajmujących się problemami rynku pracy. Ciekawe informacje powinni w niej znaleźć nie tylko studenci zaznajomieni z problematyką ekonomiczną. lecz także pracownicy naukowi i praktycy.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


Biedronka Mania

Autor: Matczak Genowefa

Opowieść o małej biedronce. która na wielkiej łące próbuje odnaleźć przyjaciółkę. Ciepła i pouczająca historia dla najmłodszych!

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 19.9


Najtrudniejsza sprawa panny Cahill

Autor: Brenda Joyce

Panna Francesca Cahill jest prywatnym detektywem i chociaż ma na koncie wiele sukcesów. ostatnio narzeka na brak ciekawych spraw. Marzy o ekscytującej przygodzie. ale czasami spełnienie życzeń przynosi więcej smutku niż radości. Owszem. będzie wreszcie prowadzić ważne śledztwo. ale w sprawie mężczyzny. którego bezgranicznie kocha. Jej narzeczony. Calder Hart. zostaje oskarżony o zamordowanie byłej kochanki. która spodziewała się jego dziecka. Francesca wierzy w niewinność Caldera. ale przeczuwa. że on nie mówi jej całej prawdy. Mozolnie odtwarza przeszłość zamordowanej Daisy. przekonana. że tylko w ten sposób odnajdzie prawdziwego sprawcę i oczyści ukochanego z zarzutów. Calder powinien być jej wdzięczny. tymczasem niespodziewanie zrywa zaręczyny…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 23.9


Dziewczynka z Luna Parku: część 2

Autor: Dromlewiczowa Zofia

W białej. lekkiej sukience księżniczka Aniceta występowała przed publicznością. Śpiewała w wielu językach. a jej występom towarzyszyły zawsze gromkie brawa. Jednak gdy tylko schodziła ze sceny i zdejmowała piękny strój stawała się Anką – kilkuletnią dziewczynką. która lubiła zabawę z innymi dziećmi. Wraz z ukochanym ojcem jeździła z występami od miasteczka do miasteczka. nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Aż pewnego razu oboje trafili do Luna Parku. gdzie ojciec znalazł stałą pracę. Życie dziewczynki wreszcie ma szansę się zmienić…

Druga część powieści autorstwa Zofii Dromlewiczowej.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99położnictwo i ginekologia bręborowicz pdf, ibuk.pl, julia fiedorczuk pod słońcem, camilleri andrea, wielkie kłamstewka pdf, nie wywołuj wilka z lasu, mikołaj winiewski, dziecko noego plan wydarzeń, angielski w restauracji pdf, paweł kleka, program genetycy ebook download, imię róży, grzech. gordian. tom 1 pdf, co się stało z iwoną wieczorek pdf chomikuj, maria konopnicka jak to z lnem było, znaki wolności, z powrotem w siodle, michał biliński, sophie james, brain maker, syczące pustkowia mapa, opowieści z narni czarownica i stara szafa, jaśkowski książki, kłamczucha online…