ISBN

ISBN

9788308056974: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/poprawka-z-matury-ewa-woydyllo-11730u

Cena:


ISBN

9788380534476: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/zyj-pozytywnie-ze-skalska-dagmara-skalska-135619u

Cena:


ISBN

9788376594491: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/milczaca-dziewczyna-tess-gerritsen-3968u

Cena:


Niespokojny umysł

Autor: Kay Redfield Jamison

Przejmujący opis psychozy maniakalno-depresyjnej napisany przez lekarza dotkniętego tą chorobą.

Profesor Kay Redfield Jamison jest psychologiem. terapeutą i jednym z największych autorytetów w zakresie problematyki związanej z psychozą maniakalno-depresyjną. Doświadczyła tej choroby również osobiście. Przez cały okres swojej kariery akademickiej cierpiała z powodu tych samych niezwykłych wyżów psychicznych i katastrofalnych depresji. co wielu jej pacjentów. Niespokojny umysł jest pamiętnikiem pełnym odwagi. poczucia humoru i mądrości. w którym autorka opisuje psychozę maniakalno-depresyjną z dwóch punktów widzenia. lekarza i pacjenta. ujawniając zarówno lęk związany z tą chorobą. jak i jej okrutną zwodniczość. To książka dla tych. którzy cierpią na zaburzenia nastroju. a także dla tych. którzy chcą zrozumieć doświadczenia depresji i manii.

Kamień milowy w historii opisów psychozy maniakalno-depresyjnej.

„British Medical Journal”

Pełen wyobraźni. przemyślany i daleki od apologii portret szaleństwa. wybitny ze względu na osobisty opis kruchości i braku logiki ludzkiego umysłu. jego możliwości przetrwania i powrotu do zdrowia.

„Scotland on Sunday”

Barwny i zajmujący opis życia. miłości i doświadczeń kobiety – terapeuty. nauczyciela akademickiego i pacjenta. przynoszący wiele wiedzy. inspiracji oraz natchnienia dotkniętym przez psychozę maniakalno-depresyjną. a także tym. którzy chcą poznać jej naturę.

„British Medical Journal”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34nowa książka cejrowskiego, żmijowisko torrent, artemis fowl książka, maria kruger karolcia pdf, rowling książki, mozg psychopaty, arcania mapa, współczesny terroryzm, paczuska, zioła pdf, książki epub, sadurska mapa, złączeni honorem doci…