:

:

Cena:


Błękitny dom nad jeziorem

Autor: Katarzyna Janus

Antonina. młoda bibliotekarka bujająca w obłokach. niespodziewanie dziedziczy stary dom na Mazurach. Chce założyć w nim pensjonat.

Spotyka Jakuba Lange. mężczyznę mającego za sobą trudną przeszłość. Pewnej nocy ratuje Jakuba. samotnie żeglującego podczas mazurskiego sztormu. Kuba pomaga Tosi remontować dom. Zawiązuje się między nimi nić sympatii. która powoli przeradza się w głębsze uczucie. Z czasem do pensjonatu wprowadzają się inne zagubione dusze. Samotna. pobita przez chłopaka Zosia oraz Paulina. ciężarna studentka.

Kolejny raz okaże się. że los dla wszystkich przewiduje szczęśliwe zakończenia. trzeba tylko zdobyć się na odwagę. by podążyć nieznaną ścieżką.

Gdzieś tam. może tuz za rogiem. czeka szczęście.

 

Wydawnic: https://woblink.com/ebook/hashimoto-twoje-cztery-pory-roku-beata-abramczyk-193521u

Cena:


AVENTURAS

Autor: Anaheli Vázquez

“México y Guatemala” to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Oprócz nauki języka poznajemy ciekawe miejsca i zwyczaje panujące w tym kraju. Co czeka na turystów w Tikal. kto to jest Maximón. co to jest Pacaya i czym jeździ się na Holbox? Tego wszystkiego dowiecie się z tekstów zamieszonych w ebooku. a najważniejsze. że będziecie przy tym uczyć się języka hiszpańskiego. Przyjemne z pożytecznym.

Teksty opracowane są na podstawie prawdziwych przygód autorów “Toros bravos sueltos. czyli podróże pewnego małżeństwa”. Polecamy również ten dwujęzyczny. polsko-hiszpański album.

Seria ebook -ów AVENTURAS wydawnictwa TODO La Mancha to cykl opowiadań skierowanych do osób uczących się języka hiszpańskiego. Dla tych. którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę.

24.9: https://woblink.com/ebook/aventuras-anaheli-vazquez-liliana-poszumska-193666u

Cena: Liliana Poszumska


Dziewczyno. przestań ciągle przepraszać!

Autor: Rachel Hollis

Bądź kobietą. którą chcesz być.

Bądź kobietą. która jest z siebie dumna.

Bądź kobietą. która się nie wyrzeka swojego życia.

Bądź kobietą. która nigdy nie prosi o pozwolenie. żeby być sobą.

Czas pokazać światu. co się dzieje. gdy kobieta postanawia osiągnąć coś wielkiego. Rachel Hollis. bestsellerowa pisarka. założycielka wartej miliony dolarów firmy medialnej i autorka powyższych słów. wzywa nas. kobiety. do działania. Doskonale wie. że często dorastamy i żyjemy w przekonaniu. że powinnyśmy patrzeć na siebie przez pryzmat innych ludzi – jako żony. matki. córki albo pracownice – i że poszukiwanie własnej tożsamości albo zastanawianie się nad naszymi potrzebami powinno zejść na dalszy plan.

Hollis rzuca

https://woblink.com/ebook/odlotowe-pomysly-safi-bahcall-195994u: https://woblink.com/product-publication/download/195994/epub

Cena:agnieszka olejnik dworek w miłosnej, bruce lipton biologia przekonań pdf, siła zdrowych nawyków pdf, harlen coben, marek bodnar, umorzenie mroz, norman kochanowski, doktor ty, władysław studnicki książki, prowadź swój pług przez kości umarłych pdf, campbell jack – zaginiona flota, mózg rządzi, nikki meredith, zapadnij w serce pdf, przeżyłem więc wiem, z nienawiści do kobiet chomikuj, giaur pdf, 3 modelowanie sylwetki atlas ćwiczeń dla kobiet frederick delavier, książki do czytania za darmo, państwo dobrobytu, mary roach, czarna owieczka lektura pdf za darmo, historia wewnętrzna…