Wybór M.

Wybór M.

Autor: Natalia Nowak-Lewandowska

Pozostała tylko jedna myśl. męcząca i drażniąca coraz mocniej i mocniej. Czuła nienaturalny spokój. w którym rozmyły się wcześniejsze przerażenie. wściekłość i ból. Wiedziała. że to jedyne wyjście. aby trwał wiecznie…

Michalina. wracając wieczorem z pracy. zostaje napadnięta i brutalnie zgwałcona. Lekarzom udaje się ją uratować. lecz o ile jej zdrowie fizyczne wraca do normy. to psychicznie jest w rozsypce. Funkcjonuje tylko dzięki lekom oraz mężowi – Igorowi. który staje przed ciężką próbą. Początkowo. ogarnięty wściekłością. chce na własną rękę znaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość… Co sprawia. że w pewnym momencie Igor odsuwa się od żony. zaczyna się nią brzydzić. a nawet jej nienawidzić?

Śmiało mogę powiedzieć. że „Wybór M.” jest jedną z lepszych powieści. jakie przeczytałam w tym roku. Emocje wzbierają z każdym akapitem. by na sam koniec wybuchnąć ze zwielokrotnioną siłą. Autorka odkrywa przed czytelnikiem złożony świat. w którym słowa „upodlenie”. „wsparcie” czy „nienawiść” nabierają nowego. realnego znaczenia. Książka z pewnością nie należy do lekkich lektur. jednak dzięki temu pozostanie na długo w mojej pamięci.

Anna Szafrańska. pisarka

Wstrząsająca historia o tym. jak jeden moment zmienia nie tylko czyjeś życie. ale i wpływa dramatycznie na losy wszystkich dookoła. Powieść dla ludzi o mocnych nerwach.

Natasza Socha. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


Pani Wyrocznia

Autor: Margaret Atwood

Kiedyś walczyła z nadwagą i despotyczną matką. teraz ma figurę modelki i robi. co chce. Wydawało się. że na zawsze utknęła w Toronto. teraz żyje między kontynentami. Kochał ją polski hrabia. a ona wyszła za mąż za rewolucjonistę. Pod pseudonimem pisze popularne czytadła. ale gdy wreszcie decyduje się wydać coś pod własnym nazwiskiem. staje się naprawdę sławna. I wtedy ktoś zaczyna ją szantażować…

Życie Joan Foster to seria zmian i sprzeczności. nieprzerwana podróż i ucieczka. Każda próba wprowadzenia ładu w życie rodzi kolejny chaos. Jak ma pogodzić przeszłość z teraźniejszością. prawdę z fikcją. świat realny z tym wymyślonym?

Genialna i zabawna. Aż trudno opisać frajdę. jaką przyniosła mi ta lektura. Misternie skonstruowana. niezwykła książka. – Joan Didion

W

Wydawnictwo: Znak

Cena: 19.99


Weterynarz z przypadku. Czego nie wiecie o swoich zwierzakach

Autor: Lek. wet. Philipp Schott

Philipp Schott od kilkunastu lat leczy pacjentów z ogonem (i bez). W trakcie praktyki spotkało go wiele niezwykłych przygód ze zwierzakami (i ich właścicielami). zdobył również imponujące doświadczenie w rozwiązywaniu ich problemów.

Dlaczego został weterynarzem? Jak naprawdę wygląda jego praca? Wejdź do lecznicy tylnymi drzwiami i poznaj historie. które doprowadzą cię do śmiechu i do łez. Przy okazji dowiedz się. jak najlepiej zadbać o swojego przyjaciela i jak przygotować się do wizyty u weterynarza.

PS Podczas powstawania tej książki nie ucierpiało żadne zwierzę (za to kilka osób zostało podrapanych!).

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 31.99


https://woblink.com/product-publication/download/27172/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365843333: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/chicago-w-ogniu-elizabeth-camden-34494u

Cena:noblista, бумеранг, uciekinier stephen king, sodoma martel, mikroekonomia begg, darmowe czytanie książek, zwiadowcy 3 pdf, kiedy chodziłem z julką maj, straburzyński fizjoterapia pdf, zmanipuluję cię kochanie, białe róże dla matyldy, sztuka uwodzenia, koneczny o wielości cywilizacji, sex mobi, kremlowska szkoła negocjacji…