Zazdrość albo płoń. Oslo. płoń

Zazdrość albo płoń. Oslo. płoń

Autor: Johanna Frid

Zazdrość. Skandynawia. kobiecość i Instagram to główne tematy tej opowieści. która podbiła Szwecję!

Ta książka zdobyła Nagrodę Kulturalną przyznawaną przez prestiżowy szwedzki dziennik „Dagens Nyheter”!

 

Johanna jest dziewczyną Emila. Pewnego dnia dowiaduje się przypadkowo. że Emil zamierza spotkać się ze swoją poprzednią sympatią. To zdarzenie wywołuje w Johannie lawinę domysłów. obaw i złości.

Tłem tej niezwykłej historii są wzajemne relacje mieszkańców trzech skandynawskich krajów: Szwecji. Danii i Norwegii.

 

Najważniejsza (i najlepsza) powieść jesieni o zakazanych emocjach i człowieczeństwie.

„Psykologi”. Dania

 

Dzięki jej niezłomnemu poszukiwaniu prawdy i w

29.9: https://woblink.com/ebook/sekret-bodyguarda-maciejewska-marta-197754u

Cena:


Najdłuższe czasy

Autor: Wołodymyr Rafiejenko

Wołodymyr Rafiejenko w kunsztowny i nieszablonowy sposób podejmuje temat wojny. która nieodwracalnie zmieniła jego ojczysty region. Odkąd do alegorycznego miasta Z na wschodzie Ukrainy zawitało wojenne piekło. przestały tu obowiązywać prawa boskie i ludzkie. Ukraińcy z Donbasu mierzą się nie tylko z realiami rosyjskiej okupacji. lecz także zaburzeniami czasoprzestrzeni i zjawiskami paranormalnymi. Od trudnych wyborów. których muszą dokonać bohaterowie Najdłuższych czasów. zależeć będą nie tylko ich własne losy. lecz także przyszłość całej Ukrainy i Rosji oraz Związku Radzieckiego. który co prawda upadł. ale nie do końca.

***

Piąty Rzym to coś więcej niż łaźnia. W mieście Z nie działają prawa fizyki. A mówiąc ściślej . działają inaczej. niż do tego przywykliśmy. Wysy

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788382154375: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/kopciuszek-i-szklany-sufit-la

Cena:


Gozo

Autor: Piotr Ibrahim Kalwas

Piotr Ibrahim Kalwas mieszka na malej maltańskiej wyspie Gozo od ponad trzech lat. To obrzeża Unii Europejskiej. między Sycylią a Afryką. specyficzna mieszanka kulturowa łącząca w sobie wpływy włoskie. brytyjskie. arabskie. hiszpańskie i francuskie.

Autor opisuje wyspę chodząc po niej wzdłuż i wszerz. docierając do najmniejszych wiosek. do nietypowych miejsc nieopisywanych w tradycyjnych przewodnikach turystycznych. Ta książka. nietypowy „subiektywny przewodnik” jest efektem codziennych wypraw pisarza w poszukiwaniu esencji Gozo. jego nowej ojczyzny. Każdy spacer to eskapada do innej części wyspy. do kolejnego miasteczka. wsi. plaży. winnicy czy na targane wiatrem klify. Książka od pierwszych stron uderza poetyckim. onirycznym klimatem. senną atmosferą gorącej śródziemnomorskiej wyspy.

:

Cena:trójkąt ukraiński, światło, które utraciliśmy, catrin collier, wielki człowiek do małych interesów, książki informatyka, byłam żoną szejka pdf, psychologia kliniczna sęk, apollo i boskie próby tom 4, historia powszechna pdf, pokonałem nerwicę pdf, tomasz jedynak, zaczekaj na mnie książka, kolejne 365 dni mobi, syrenki bajki…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin