Morfina

Morfina

Autor: Szczepan Twardoch

Awanturnicza powieść o człowieku. który urodził się w złych dla siebie czasach i z artysty uzależnionego od morfiny przemienił się w demonicznego. nieodpowiedzialnego konspiratora. męża. kochanka… Nie mógł mu zaufać nikt.

Konstanty Willemann jest synem niemieckiego arystokraty i spolonizowanej Ślązaczki. Ma za sobą kampanię wrześniową 1939 roku. jest podporucznikiem. oficerem rezerwy Wojska Polskiego. wojsko jednak go nie interesuje. Gdy tylko nadarza się okazja. korzystając z chaosu. nie rejestruje się jako wojskowy i zaczyna ukrywać w Warszawie. Przechodzi rodzaj choroby psychicznej. słyszy głosy wewnętrzne.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 20.14


After 4. Bez siebie nie przetrwamy

Autor: Anna Todd

Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele prób i każdą z nich przetrwał. Wszystko się zmienia. gdy Hardin posuwa się do czegoś. czego Tessa nie może mu wybaczyć. Czy tak ma wyglądać koniec ich miłości?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 16.19


Zemsta Gangstera

Autor: Anna Wolf

Drugi tom serii. która podbiła listy bestsellerów w Polsce!

„Tarasow. zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle”.

Jordan

Anton Tarasow. brat bliźniak Aleksieja. na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła. że jego serce zabiło mocniej – Jordan Pheonix. Może było to nawet coś na kształt miłości. jednak pozostały tylko żal i nienawiść.

Jordan Phoenix czuje dokładnie to samo. a nawet więcej. Chce zemsty na Antonie. Mężczyzna zapłaci jej za wszystkie krzywdy. które jej wyrządził i to z nawiązką. Niech nawet nie myśli. że ona zapomniała…

Jednak okaże się. że łączy ich coś więcej niż nienawiść.

Łączy ich przeszłość i sekrety. o których nie mają pojęcia.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 18.97


Wydawnictwo

Znak: Format

142099

https://woblink.com/product-publication/download/142099/epub: 1

Cena:brida paulo coelho, marek hłasko opowiadania pdf, wspulczuje, karolcia lektura streszczenie, davida icke, na znak tryumfu, anna wolf serce gangstera pdf doci, audiobook dziady, izolda kiec, sposob na elfa, anna goliszek, sprezentuj, de mello przebudzenie pdf, finanse pdf, przyczyny konfliktów zbrojnych, anna rucińska aktorka, hearts of iron poradnik…