Wynagrodzenia 2019 – zmiany w rozliczaniu i wypłacie

Wynagrodzenia 2019 – zmiany w rozliczaniu i wypłacie

Autor: praca zbiorowa

Ustalenie wysokości wynagrodzenia oraz innych świadczeń pracowniczych. a także sporządzenie listy płac często sprawiają kłopoty służbom kadrowo-płacowym. Wynagrodzenie pracownika może składać się z wielu elementów. Najczęściej spotykanym systemem jest wypłata wynagrodzenia zasadniczego oraz ewentualnych dodatków.

W książce szczegółowo objaśniono kwestie związane z obliczaniem wynagrodzenia za okresy nieobecności. takie jak urlopy wypoczynkowe. okolicznościowe itp. Omówiono także zasady dokonywania potrąceń z wynagrodzenia za pracę. Wyjaśniono też. jak sporządzać listy płac – nie tylko w dla pracowników. lecz także zleceniobiorców. Najtrudniejsze kwestie zostały przedstawione na przykładach.

Szczególną

:

Cena:


Diagnozowanie w polityce społecznej

Autor: Barbara Szatur-Jaworska

Barbara Szatur-Jaworska. która już dzięki wcześniejszym publikacjom dała się poznać jako wybitna specjalistka m.in. w obszarze diagnozowania w polityce społecznej. podjęła próbę – od razu należy dodać. że udaną – omówienia takich metod i wskaźników stosowanych w procesie diagnozowania. które są wykorzystywane i przez badaczy zajmujących się polityką społeczną jako nauką. i przez praktyków na szczeblach makro. mezo i mikro. W książce w kompetentny i czytelny sposób scharakteryzowane zostały możliwości i ograniczenia diagnozowania w polityce społecznej. jego znaczenie dla nauki i praktyki polityki społecznej oraz doświadczenia wynikające ze stosowania wybranych metod oraz posługiwania się niektórymi wskaźnikami.

15.75: https://woblink.com/ebook/prawda-w-procesie-karnym-jan-kil-146947u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/147468/pdf

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/146936/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788328711587: Wydawnictwo

Format

51.9: https://woblink.com/ebook/wybitne-dzieci-slawnych-polakow-marek-borucki-146465u

Cena:


Giełda milionerów

Autor: Mariusz Koperski

Brutalne zabójstwo w Zakopanem.

Znany kurort staje się miejscem krwawej zbrodni skrywającym wiele tajemnic z przeszłości. Zakopiańska powieść kryminalna Mariusza Koperskiego – dla wszystkich fanów dobrych kryminałów!

W siedzibie zakopiańskiej fundacji prowadzonej przez małżeństwo milionerów znaleziono zwłoki mężczyzny. Ofiarą morderstwa jest Jan Lewcun. cieszący się powszechnym szacunkiem kierownik różnych miejskich instytucji.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą komendant Powiatowej Policji w Zakopanem. Sławomir Derebas. oraz jego przyjaciel. góral z dziada pradziada komisarz Tomasz Karpiel.

Motyw zbrodni jest zagadką. Czy komuś zależy na tym. by skompromitować kontrowersyjną fundację. a Lewcun znalazł się po prostu o złym czasie w złym miejscu? A może jeg

24.9: https://woblink.com/ebook/starzy-przyjaciele-silvia-soler-146781u

Cena:wspolczuje, modlitwa o dobrego męża do jana pawła ii, problem ekologiczny, eneida wergiliusza, piotrowski piętno, nicolas bouvier, księżniczka z lodu pdf, psychologia rodziny janicka, audrey carlan los, roman milewski podstawy ekonomii, utopia literatura, jak pisać. pamiętnik rzemieślnika, karolcia pdf za darmo, rana postrzalowa, książka 365 dni pdf…