1

1

:

:

Cena:


Wespazjan (#6). Wespazjan. Zaginiony syn Rzymu

Autor: Robert Fabbri

Szósty tom cyklu o Wespazjanie.

RZYM. 51 ROK.

Wyzwoleńcy cesarza Klaudiusza. Narcyz i Pallas. toczą między sobą walkę o kontrolę nad tronem. Każdy z osobna wysyła Wespazjana do Armenii. by tam bronił interesów Rzymu. Jednakże stawką jest coś więcej niż ochrona podległego królestwa. Krążą pogłoski. że cesarzowa Agrypina spiskuje. by zdestabilizować Wschód. Wespazjan musi znaleźć sposób. jak służyć jednocześnie dwom panom… Narcyz ze wszystkich stara się zniszczyć Agrypinę. Pallas chce ją uratować.

W Armenii Wespazjan zostaje schwytany. Jest przetrzymywany w najstarszym mieście na ziemi. Jak ma się stamtąd wydostać? I czy Rzym rządzony przez kobietę. która nim gardzi. jest bezpieczniejszy dla Wespazjana od więziennej celi?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


:

:

Cena:warto żyć książka, maria stuart książka, baniewicz artur, wiedzmin ostatnie życzenie, w głębi lasu reżyser, yalom psychoterapia grupowa, hinduski traktat o sztuce erotycznej, jednominutowy menedżer spotyka małpę, dzieci szatana, jacek lewkowicz, ozimina berent, hashimoto: jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie, jak mówić żeby dzieci nas słuchały audiobook, fantastyczne zwierzęta 3 książka, mirosław karpiuk, książki pdf do ściągnięcia, agnieszka wencel, adam kola…