ISBN

ISBN

9788373779587: Wydawnictwo

Format

49.4: https://woblink.com/ebook/uniwersalny-kalendarz-szamanski-syberyjskie-rytualy-na-zdrowie-bezpieczenstwo-i-sukces-tschenze-vadim-136479u

Cena:


U brzegów jazzu

Autor: Leopold Tyrmand

‚Leopold Tyrmand. prekursor jazzu w Polsce. odpowiada na pytanie: co to jest jazz! Książka ta nie ma charakteru ani formy podręcznika. leksykonu lub jakiegokolwiek vademecum w sprawach jazzu. Ma charakter eseju wypełnionego rozważaniami. zawierającego nieco informacji i dużo zupełnie osobistych impresji. Jest pochyleniem się nad problemem. Zagad¬nienie rozlewa się szeroko. obejmuje obszar ogromny. omy¬wa różne dziedziny współczesnej kultury. wiąże się niero¬zerwalnie z codziennością — tak jak obyczaj i sztuka prze¬nikają się we współczesności ze zjawiskiem trudnym i so¬cjologicznie mało zbadanym. a zwanym na co dzień życiem rozrywkowym. Czy książka ta odpowie generalnie na pytanie: co to jest jazz? Chyba nie. chociaż jej ambicją jest zawarcie i przeka¬zanie czytelnikowi pewnego kompendium. Powstaje jednak zagadnienie. czy w ogóle można na takie pytanie odpowie-dzieć. ‚

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym. kim powinniśmy być. i zaakceptować to. kim jesteśmy

Autor: Brené Brown

„Dary niedoskonałości” Brené Brown to poradnik psychologiczny dla wszystkich tych. którzy mają problemy z perfekcjonizmem. a wskutek tego z zaniżoną samooceną. Aby wyzwolić się z kręgu fałszywych przekonań. że zawsze musimy być idealni i nie możemy popełniać błędów. autorka proponuje. by zaakceptować swoje braki i przywary jako część ludzkiej natury. Wtedy to przekonamy się. jakimi darami obdarzy nas niedoskonałość – odwagą. by pewniej i bez lęku podejmować ważne decyzje. współczuciem. by traktować lepiej siebie i innych. a także silniejszymi więzami z bliskimi. dzięki zrozumieniu. że każdy może się mylić. Niedoskonałość sprawi jednak przede wszystkim. że zaczniemy żyć Autentycznie – pełni r

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 12.6


Dorosłe Dziewczynki z rodzin Dysfunkcyjnych

Autor: Eugenia Herzyk

Posiadanie wewnętrznej mocy powoduje. że nie musimy dostosowywać się do świata. nie oczekujemy też. że świat dostosuje się do nas. Jesteśmy wolne od konieczności bezustannego udowadniania swojej wartości – innym i sobie. Przestajemy też zajmować się przekonywaniem innych ludzi. że mamy rację. Im większa nasza wewnętrzna moc. tym bardziej jesteśmy odporne na krytykę. zranienia. stosowane przez innych manipulacje. Nasza wewnętrzna moc powoduje. że nie mamy potrzeby krytykować. ranić i manipulować innymi ludźmi. Zyskujemy za to poczucie. że jesteśmy na tym świecie po coś. że mamy do spełnienia misję zapisaną w prawdziwym „ja”. a naszym zadaniem jest jedynie ją odkryć.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 25


Wyspa Łza od nowa

Autor: Joanna Bator

Naprawdę można od tego zwariować.

Karolina Sulej. „Wysokie Obcasy”

Są podróże. które nigdy się nie kończą. Mimo iż przeszło się od punktu A do B. jak się planowało. spakowało i rozpakowało się bagaże. pozostaje świadomość. że wędrówka była jeśli nie zupełnie daremna. to jednak pozostawiła dojmujące uczucie niedosytu. niedopowiedzenia. wręcz klęski. jak jedno z tych rozstań. w których zbyt pochopnie zamknęło się za kimś drzwi. czy. co gorsza. zamknięto je za nami. Taka była dla mnie Wyspa Łza.

(fragment)

„A gdyby tekst naprawić jak rozbitą czarkę do herbaty?” Od tego pytania zaczyna się nowa odsłona podróży sprzed kilku lat. Japońska metoda kintsugi. w której używa się żywicy i złota. opisana przez Joannę Ba

26.9: https://woblink.com/ebook/cymanowski-mlyn-magdalena-witkiewicz-stefan-darda-143222u

Cena: Stefan Darda


https://woblink.com/product-publication/download/28394/epub

1: Autor

:

Cena:


Cenny motyw

Autor: Małgorzata Rogala

Celina Stefańska powraca!

Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska – prywatna detektyw. która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie. 

Śledcza stawia przed sobą jeszcze jedno trudne zadanie. Wobec nieudolności policji. postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców i raz na zawsze zamknąć tę trudną sprawę. Czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy? Czy odkryje. kto stoi za traumą. z którą musi się borykać?

Nowa powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Odrodzone królestwo opr. mk.

Autor: Elżbieta Cherezińska

Trzy wrogie siły wypowiadają wojnę Królestwu

Rozpoczyna się starcie o przyszłość korony

Stary król rusza na swą największą wojnę

Władysław nie zdejmuje wojennej korony i nie daje się zwieść rozejmom. Przygotowuje się do wielkiej wojny z Zakonem. Jemioła walczy o życie Kazimierza z coraz mroczniejszymi siłami. Zawiera z królem sojusz przeciwko Krzyżakom i wojownikom Starców Siwobrodych.

W tym samym czasie w Malborku toczy się zażarta walka o wizję Zakonu. Wielki mistrz zostaje zamordowany. a jego następca kończy politykę ugody. Wystawia przeciw Polakom wielką armię.

Król Jan Luksemburski hołduje Śląsk. z rozmachem zdobywa północną Italię i wzmocniony sukcesami zwraca wzrok na Królestwo Polskie. Nowy mistrz proponuje mu coś więcej niż sojusz – rozbiór Królestwa. Rikissa decyduje się na ryzykowną grę.

Płoną miasta. wsie i katedry. Wojownicy Trzygłowa tańczą na ołtarzach kościołów. W wielkiej wojnie każdy dzień jest nieprzewidywalny. nawet ostateczna bitwa do której pod Płowcami stają Zakon i Królestwo.

Odrodzone Królestwo to finałowa część pięciotomowego cyklu pod tym samym tytułem. Powieść przeprowadza nas przez świat średniowiecznych intryg od północnej Italii przez litewską Wielką Puszczę. krzyżackie zamki i wawelskie zbrojownie. Świat chrześcijański i pogański splatają się ze sobą jeszcze silniej. niż wcześniej.

Walka z Zakonem wchodzi w decydującą fazę. a Elżbieta Cherezińska po raz kolejny udowadnia. że na polu bitwy czuje się równie dobrze. co w zamkowych komnatach.

Wracają wątki i bohaterowie. znani z poprzednich tomów. Wszystkie tajemnice zostaną rozwikłane. misterne intrygi ujrzą światło dzienne. a nawet przypadkowe zdarzenia sprzed lat odegrają zaskakująco ważną rolę w wielkim finale cyklu.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29.25


Mgła

Autor: Marcin Ciszewski

Polska. Nadchodzi zmiana. 

Wybory wygrywa partia opozycyjna. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz. szef Biura Zwalczania Terroryzmu CBŚ. nie był ulubieńcem urzędującego ministra. a już na pewno nie będzie nowego…

Tymczasem podczas lądowania na Okęciu rozbija się samolot wiozący ministra spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej. 

Dzień wcześniej ludzie podinspektora aresztują dwóch pochodzących z Bliskiego Wschodu terrorystów. którzy zamierzali dokonać zamachu na terenie Warszawy. Zeznają oni. że w mieście przebywa jeszcze jedna podobna im grupa.

Tyszkiewicz stara się znaleźć połączenie pomiędzy katastrofą rosyjskiego samolotu a terrorystami.

Musi się śpieszyć. bo w kolejnym tygodniu do Polski ma przylecieć prezydent Stanów Zjednoczonych…

Nie zdaje sobie także sprawy

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


ISBN

9788365156051: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/oblicza-propagandy-prl-tomasz-leszkowicz-21307u

Cena:elita brayshaw high pdf, zarządzanie produkcją książka, świat kupek, joanna may umk, literatura arabska, cmentarz w pradze umberto eco, endless space 2 cena, testament mroz, rytuały wody, raz w roku, tomasz terlikowski małgorzata terlikowska, samodzielność samorządu terytorialnego, dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy, kroniki belorskie tom 6, konsorcjum tom 2 doci, spętani przeznaczeniem chomikuj, roman praszyński, magia sprzątania marie kondo pdf, eric siegel…