Zdrowa wątroba – PDF

Zdrowa wątroba – PDF

Autor: Lai Michelle

Wielu Polaków cierpi na choroby wątroby i nie jest tego świadoma do momentu. w którym jest za późno na podjęcie jakiegokolwiek leczenia. Tymczasem wystarczy. że wprowadzisz kilka prostych modyfikacji w swoich przyzwyczajeniach. a w znaczącym stopniu poprawisz funkcjonowanie tego narządu i cofniesz patologiczne zmiany. jakie w nim zaszły. Autorki analizują wszystkie elementy zdrowej wątroby. jak również najczęstsze hepatologiczne schorzenia. Udowadniają. że wątroba jest organem bardzo żywotnym i może się samodzielnie naprawiać. o ile zaczniesz prowadzić zdrowy tryb życia i oczyścisz organizm z nagromadzonych w nim toksyn. W tej książce podzieliły się z również kilkoma przepisami kulinarnymi o dobroczynnym wpływie na wątrobę. Możesz uzdrowić swoją wątrobę!

Wydawnictwo: https://woblink.com/ebook/top-10-suplementow-diety-pdf-laye-evelyne-154161u

Cena:


Nie przestałyśmy być kobietami

Autor: Weronika Wierzchowska

Opowieść o kobietach w cieniu wojny. które chciały kochać. przyjaźnić się – po prostu żyć.

To były dziewczyny takie jak każda z nas. Ale wojna odebrała im rodziny i młodość. rzuciła daleko na wschód. gdzie dorastały w sowieckich kołchozach i syberyjskich tartakach. Większość nie miała nawet dwudziestu lat. gdy wstępowały do armii. co było jedyną nadzieją na powrót do ukochanej Polski.
Chorobliwie ciekawska kresowiaczka Janka i zagubiona służbistka Ania jesienią 1944 roku wraz z pierwszą kompanią fizylierek z Samodzielnego Batalionu Kobiecego im. Emilii Plater wkraczają w ruiny warszawskiej Pragi i obejmują posterunki. by strzec to. co ocalało. przed hitlerowcami i szabrownikami. Czy w ogniu wojennych intryg jest szansa na kobiecą przyjaźń? Czy miłość w cieniu śmierci zawsze jest silniejsza? Ile znaczy radość z wolności. czyli życia?

Weronika Wierzchowska – z wykształcenia chemiczka. przez lata zatrudniona w korporacji farmaceutycznej. potem w firmie kosmetycznej. Lubi mieszać. zarówno w chemicznych reaktorach. kuchennych garnkach. jak i w losach wymyślonych przez siebie postaci. Od dziecka kocha książki. co w końcu zaowocowało samodzielnymi próbami ich pisania. Fascynują ją historie interesujących. choć zapomnianych kobiet. które chętnie przypomina w swoich powieściach. Perypetie pań z dawnych epok często zestawia z losami współczesnych. dzielnych i niezwykłych Polek.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


https://woblink.com/product-publication/download/159758/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381474641: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/w-objeciach-samotnosci–154320u

Cena:


Nieograniczony sukces w sprzedaży

Autor: Brian Tracy

Milion wymówek powstrzymuje cię przed osiągnięciem twoich własnych celów sprzedażowych i dochodowych. Trudne czasy w gospodarce. internetowa walka cenowa. sceptycznie nastawieni klienci… wybór wymówek jest szeroki.

Ale zastanów się nad następującym faktem: 20 procent najlepszych sprzedawców przeprowadza 80 procent sprzedaży. bez względu na przeszkody. Uzyskują przewidywalne i doskonałe wyniki w zmiennym środowisku. Możesz do nich dołączyć. jeśli tylko opanujesz najlepsze techniki sprzedaży!

Autorem książki jest uznany na całym świecie guru sprzedaży. którego osobista historia „od pucybuta do milionera” motywuje sprzedawców do porzucenia chaotycznych działań i skoncentrowania się na tym. co naprawdę działa.

Nieograniczony sukces w sprzeda

34.9: https://woblink.com/ebook/mow-i-zwyciezaj-brian-tracy-156244u

Cena:


ISBN

9788365645159: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/laptop-rowniez-dla-seniora-marek-smyczek-pawel-stych-arkadiusz-gawel-162924u

Cena: Paweł Stychpamiętajcie że byłem przeciw, historia wychowania, irena hejduk, oto jest kasia tekst pdf, glebia challengera, opowieści z meekhańskiego pogranicza. północ–południe, słownik polski ortografia, książki do czytania za darmo, otwórz oczy sinicka pdf, powieść historyczna puszkina, mały książe audiobook za darmo, książki do czytania online, szczeklik choroby wewnętrzne pdf, hitman poradnik, siła kobiecości, fast lane milionera pdf, apokryf skyrim, bez znieczulenia jak powstaje człowiek pdf, świderkówna rozmowy o biblii…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin