Spray: część 2 – opowiadanie erotyczne

Spray: część 2 – opowiadanie erotyczne

Autor: Salt Vanessa

Romantyczna ekspedycja badawcza policjantów aspirantów i artystki graffiti trwa nadal. a ich eksperymentalny trójkąt wznosi się na nowy poziom. W tym brutalnie erotycznym opowiadaniu wszędzie są części ciała. płyny i podniecenie i jeśli wcześniej brakowało ci fantazji. teraz to się odmieni.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Pamięć o nim – opowiadanie erotyczne

Autor: Skov Sarah

Dzień Eleny rozpoczyna się od fantastycznego. gorącego snu. Jednak kiedy tylko się budzi. przyjemność zmienia się w żałobę. Jest wczesny ranek. deszcz wali o szybę. Zasłony są rozsunięte. ale o tej porze roku nie wpada za wiele światła. Elena wpatruje się w puste miejsce obok siebie. a rozpacz i żal spadają na nią jak ogromna fala. To dziś trumna z jej ukochanym ma zostać zabrana z domu. a jedyne czego pragnie Elena. to żeby ścięła ją z nóg fala orgazmu. która sprawi. że na chwilę zapomni.

Opowiadanie zostało wydane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Celem Eriki Lust jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności poprzez opowieści o pasji.

intymności. miłości i pożądaniu w połączeniu mocnych historii i komedii erotycznych.

:

Cena:


Stara bajka

Autor: Bolesław Prus

„Stara bajka” to opowiadanie autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

“ Kiedy ś. p. sędzia Furdasiński przeniósł się tam. gdzie. wedle słów proboszcza. miał pobierać wiekuiste czynsze z kapitału swoich cnót i zasług. na Furdasówce nie było ani grosza długu. Nie podobało się to jednak synowi i dziedzicowi zmarłego. który zawsze mawiał. że w tych czasach tylko Żydzi i mechesy nie mają długów. i — hipoteka zaczęła się obciążać. Zresztą młody pan Furdasiński był poczciwy chłopak. Wstawał o szóstej i. jako rolnik z krwi i kości. hasał konno po polach do ósmej. Nieraz w tych wycieczkach upatrzył sobie ładną dziewczynę. której w najbliższe święto kupował gorset i chustkę. a nawet czasem. po

8.49: https://woblink.com/ebook/pominiety-boleslaw-prus-197616u

Cena:narzeczona kiera cass, fizjoterapia w reumatologii pdf, erystyka schopenhauer pdf, żmijowisko ebook, katarzyna miller książki pdf, adam podlewski, rozmyślania, nowa geografia ekonomiczna, co to jest forma prawna, asiunia joanna papuzińska audiobook, metro 2034 pdf, książki lovecrafta, nieodnaleziona opinie, ten dzień blanka lipińska pdf freedisc, jarosław bzoma pdf, audiobook koszmarny karolek, szkolenia oparte na dowodach, sztuka świata pdf, chata peb, mieczysław plopa, wyscig marzen, harry potter pierwsze wydanie…