Piszczek – To. co naprawdę jest ważne

Piszczek – To. co naprawdę jest ważne

Autor: Jarosław Kaczmarek

Łukasz Piszczek jest niezastąpionym piłkarzem w polskiej reprezentacji narodowej! Jego nazwisko często wymienia się wśród najlepszych prawych obrońców na świecie. Przez wiele lat marzył o karierze napastnika i zdobywał wspaniałe gole jako napastnik. Jednak dopiero kiedy trener wystawił go do gry na bocznej obronie. pokazał światu na co go stać! Sam José Mourinho był pod ogromnym wrażeniem Piszczka i chciał sprowadzić go do Realu Madryt.

Dzięki tej książce prześledzicie niesamowitą historię piłkarskiego sukcesu Łukasza. Ten skromny chłopak zaczynał w Gwarku Zabrze. a ponadprzeciętny talent i ciężka praca zaprowadziły go do Borussi Dortmund i gry w drużynie Adama Nawałki. To wciągająca opowieść o pasji i pokonywaniu wielu przeciwności w drodze na szczyt.

Autorem

9.99: https://woblink.com/ebook/nad-niemnem-eliza-orzeszkowa-199625u

Cena:


Letnicy 3: Historia Frederika – opowiadanie erotyczne

Autor: Kjeldberg Ane-Marie

Pisarz Frederik Mørk został porzucony zarówno przez swojego chłopaka Jamesa. jak i przez kochanka z domków letniskowych pod Szarą Wydmą. Zamierza zaszyć się tu sam na święta i przez cały ten czas pracować nad książką. ale Ingrid z jednego z sąsiednich domków ma inne plany. Frederik. Ingrid i młodziutka Tove Svart spędzają razem niesamowitą wigilię. Nagle. zupełnie nieoczekiwanie przy dźwiękach płyty Boba Dylana puszczonej na gramofonie. budzi się w nich zmysłowość i pożądanie. Ale Frederik nie może się zdecydować. Fascynuje go zarówno nieśmiała Ingrid. jak i Tove mająca zupełnie nieprzyzwoite fantazje.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/199708/epub

1:

:

Cena:


Zaczarowany Zamek 3 – Wróg Elfów

Autor: Gotthardt Peter

W krainie Elfów panuje susza. Elfy są bliskie śmierci z powodu braku wody do picia. Otaczający ich. zielony świat. zamienił się w pustynny krajobraz. Przyjaciółki chcą pomóc elfom w sprowadzeniu deszczu do ich krainy. ale żeby tego dokonać. muszą przechytrzyć złego smoka. Czy dadzą radę?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Joga twarzy.

Autor: Danielle Collins

Szukasz naturalnego sposobu. aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej?

Poznaj jogę twarzy według autorskiej metody Danielle Collins – czołowej ekspertki w tej dziedzinie.

To innowcyjny program składający się z ćwiczeń i masażu. Ich regularne stosowanie sprawi. że twoja skóra wygładzi się i ujędrni. To także praktyczne ćwiczenia. porady zdrowotne oraz inspirujące wskazówki dotyczące stylu życia. diety i pielęgnacji skóry.

Wystarczy pięć minut dziennie. by zyskać promienny i młody wygląd. poczuć się znakomicie i pięknie wyglądać każdego dnia – bez względu na to. ile masz lat.

Odkryj moc jogi twarzy!

Danielle Collins jest czołową ekspertką w dziedzinie jogi twarzy. nauczycielką jogi. propagatorką zdrowego odżywiania i osiągania dobrobytu za pomocą technik holistycznych. Danielle od lat dzieli się swoją pasją: uczy. pisze. podróżuje. występuje w programach telewizyjnych. Jej techniki prezentowane były na łamach popularnych magazynów. takich jak „Vogue”. „Harper’s Bazaar” czy „The Daily Mail”. Na całym świecie jej metody uczy już ponad 500 instruktorów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99krótkie teksty, lirogon, kultura normatywna, siostrzyczki z elurii, katarzyna burzyńska-sychowicz, żuraw i czapla wiersz, muminki pdf, antygona tematy wypracowań, urszula jabłońska, literatura kobieca co polecacie, kapitalizm i schizofrenia, marcin anholcer, pwsz biblioteka kalisz, pilipiuk zły las, o czym szumią wierzby pdf, małgorzata kasprzyk, książka karolcia, percy jackson komiks…