Wypracowania – Pozytywizm „Charakterystyka epoki”

Wypracowania – Pozytywizm „Charakterystyka epoki”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Pozytywizm „Charakterystyka epoki”

Opisy wypracowań:

Pozytywizm w Polsce – program. filozofia. cechy.  Pozytywizm w Polsce – program. filozofia. cechy. Główne idee programowe to praca u podstaw. praca organiczna. solidaryzm społeczny. emancypacja kobiet. asymilacja Żydów i kult filantropii. Hasła programowe to naturalizm. realizm. utylitaryzm. monizm. organicyzm i inne. Wypracowanie (język polski) zawiera 474 wyrazy.

Pozytywizm – główne nurty filozoficzne.  Wypracowanie prezentuje najważniejszych filozofów epoki pozytywizmu: Augusta Comte. Herberta Spencera. Hipolita Taine i Johna Stuarta Milla. Dokładnie zaprezentowane są ich koncepcje i związane z nimi terminy

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-motyw-wsi-praca-zbiorowa-142591u

Cena:


ISBN

9788381660150: Wydawnictwo

Format

7: https://woblink.com/ebook/ameno-iii-krzysztof-bonk-143905u

Cena:


Kobiety z bloku 10

Autor: Hans Joachim Lang

Przez blok 10 w Auschwitz. gdzie dokonywano zbrodniczych eksperymentów medycznych. przeszło około ośmiuset kobiet. Przetrwało trzysta. Część z nich opowiedziała autorowi o piekle. które przeżyły.

Kim był niesławny profesor Clauberg. „specjalista” od sterylizacji? Jak działało jego „laboratorium”? Jakie metody stosowali i co „badali” inni pseudolekarze? To historia ofiar. katów. sadystycznych „operacji” i codzienności obozu opisana na podstawie badań archiwalnych i rozmów z ofiarami. Lang opowiada. kim były te kobiety. co się z nimi stało. jak radziły sobie w codziennym życiu i z czym musiały się mierzyć po wojnie.

Książka Hansa-Joachima Langa to przykład wnikliwej pracy badawczej połączonej z wrażliwością niezbędną w przypadku takiego akurat tematu badań. W centrum zaintere

39: https://woblink.com/ebook/dzienniki-1931-1938-michal-romer-142655u

Cena:


Hrabia Monte Christo. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Aleksander Dumas

Wyjątkowa. dwujęzyczna wersja (angielsko-polska) ponadczasowej historii o prawie do zemsty. sprawiedliwości. która nadejdzie nawet po wielu latach. a także sile wybaczenia tym. których kochaliśmy.

Najsłynniejsza powieść Aleksandra Dumasa ojca to dzieło. obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zaliczany do arcydzieł literatury Hrabia Monte Christo to ponadczasowa opowieść skupiająca się na burzliwych losach Edmunda Dantesa. Dumas stworzył skomplikowanego. niejednoznacznego bohatera. który niezależnie od upływu czasu porusza kolejne pokolenia czytelników. Ta napisana z rozmachem książka to jedna z najważniejszych powieści mówiących o zemście. ale i miłości. Książka. którą każdy powinien przeczytać.

EBOOK Z GRATISAMI! – e

15: https://woblink.com/ebook/non-oui-dimkovska-lidija-danuta-cirlic-straszynska-143667u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/143998/epub

1:

:

Cena:czas mroku peb, moje prawa ważna sprawa, chaos on deponia osiągnięcia, afryka kazika pdf za darmo, michał lubowicki, nie jestem potworem, ameryka.pl ksiazka, synowie i kochankowie, dariusz zając, św weronika giuliani, stendhal czerwone i czarne, mapa anny, audibook, komedia fredry z lichwiarzem łatką, ks andrzej zwoliński, mechaniczna ksiezniczka, jan śpiewak jan leon, donna tartt, wołyń historia bez cenzury, naomi klein to zmienia wszystko…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin