Na tej samej ziemi

Na tej samej ziemi

Autor: Katarzyna Kielecka

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. a tymczasem bohaterki znane czytelnikom z powieści Pod tym samym niebem stają przed nowymi dylematami i rozterkami. Kinga tęskni za narzeczonym. który od miesięcy przebywa w śniegach Spitsbergenu. Lilianna. skupiona na wychowaniu pięcioletniej córki. nie potrafi wsłuchać się w to. co podpowiada jej serce. Jedynie mała Nela oraz jej wierny kotożbik Eastwood nie wahają się czerpać z życia wszystkiego. co najlepsze.

Codzienność Lilki odmienia zagadkowa przesyłka. a w niej informacje na temat ukrytej w Górach Połabskich rodzinnej tajemnicy. Aby ją poznać. przyjaciółki postanawiają wybrać się w podróż śladami listu. Jednak przewrotny los ma wobec nich zupełnie inne plany. nie żałując wyzwań i niespodzianek.

Czy Lilianna zdoła wypełnić wolę

:

Cena:


Szklany mag. Mag. Tom 2

Autor: Charlie Holmberg

„Nie trzeba być w posiadaniu mrocznej magii. aby robić mroczne rzeczy”

Minęło zaledwie kilka miesięcy. od kiedy Ceony Twill zwróciła mistrzowi jego serce. przy okazji oddając mu swoje. Emery Thane zachowuje się jednak tak. jakby nic się nie stało. a uzyskanie przez dziewczynę tytułu Składacza. czyli papierowego maga. było najważniejszą rzeczą na świecie!

Chociaż Lira. niebezpieczna Wycinaczka władająca zakazaną magią krwi. została unieszkodliwiona. to na wolności wciąż grasują jej współmagowie. Grath Cobalt jest równie groźny i o wiele bardziej przebiegły. Na celowniku ma Ceony i jej mały sekret.

Kiedy rodzina i przyjaciele dziewczyny znajdują się w niebezpieczeństwie. młoda adeptka magii papieru nie może siedzieć bezczynnie i czekać. aż inni Magowie podejmą jakie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 52


NIC DO STRACENIA

Autor: Lee Child

Rozpacz i Nadzieja – dwa miasteczka połączone szosą wiodącą przez bezludne. pustynne tereny Kolorado. I przemierzający ją samotnie Jack Reacher. który chce tylko napić się kawy. Rozpacz okazuje się mało gościnnym miejscem; bez żadnego powodu czterech osiłków próbuje wyrzucić go z miasta. a policjanci odstawiają go do granicy stanu i grożą. że jeśli wróci. trafi do aresztu.

Nie wiedzą. że Reacherowi lepiej nie grozić. Tak samo. jak lepiej nie powstrzymywać go przed odkryciem czegoś. co ktoś wyraźnie chce ukryć. Zwłaszcza jeśli tym kimś są władze. Bo Reacher nie przepada za władzą. I nie ma nic do stracenia.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 36


ISBN

9788366620131: Wydawnictwo

Format

11.99: https://woblink.com/ebook/odyseja-homer-201396u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/196557/epub

1:

:

Cena:dialog o bożej opatrzności, cora reilly złączeni, magda gessler książki, bezpieczenstwo i higiena pracy podrecznik do nauki zawodu, holden charakterystyka, pomiary elektryczne książka, historia polski bez cenzury, paulina świst lubimy czytać, działalność gospodarcza książka pdf, louisa may, socjologia edukacji szymański pdf, książę szaranek, wszyscy jesteśmy cyborgami, wotum nieufności mróz pdf chomikuj…