Jak przygotować się do zmian 2021.Podatki.rachunkowość.prawo pracy.ZUS

Jak przygotować się do zmian 2021.Podatki.rachunkowość.prawo pracy.ZUS

Autor: Praca zbiorowa

Autorzy omawiają nie tylko nowe regulacje. lecz także tzw. przepisy przejściowe. Wyjaśniają. od kiedy i w jaki sposób należy stosować zmienione przepisy. Przystępnie przedstawiają działania i decyzje. jakie należy podjąć. aby optymalnie dostosować się do nowych regulacji. Zakres planowanych i już uchwalonych zmian jest szeroki.

W przepisach podatkowych zmiany dotyczą m.in.:

• wprowadzenia tzw. estońskiego CIT.

• zwiększenia liczby podatników uprawnionych do stosowania stawki 9%.

• wprowadzenia opodatkowania CIT spółek komandytowych i niektórych spółek jawnych.

• uszczelnienia przepisów w zakresie unikania podwójnego opodatkowania i opodatkowania dochodów z d

55.2: https://woblink.com/ebook/instrukcje-vat-15-praktycznych-procedur-dla-podatnikow–203363u

Cena:


Złota rybka

Autor: A. S. Puszkin

Historia o rybaku i złotej rybce. a także jej morały dydaktyczne. pojawiają się w literaturze każdego rodzaju. Chciwość. niezależnie od statusu społecznego i kraju pochodzenia. kieruje ludźmi od zawsze. znajdując odzwierciedlenie w każdej sferze życia. Jednak czy prawda stara jak świat. że pieniądze szczęścia nie dają. na pewno jest jedyną właściwą?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Pawilon szósty

Autor: Anton Czechow

Andriej Jefimycz Ragin to człowiek inteligentny i nader szczery. a jednocześnie niewierzący. że posiada prawo do zmieniania życia – swojego i swoich pacjentów – na lepsze. Wszystko staje się dla niego rutyną. a leczenie uznaje za zupełnie bezsensowne. co sprawia. że w szpitalu pojawia się sporadycznie. Jednak podczas jednej ze swoich wizyt odwiedza salę numer 6. przeznaczoną dla chorych umysłowo. Ta wizyta zmieni więcej niż mógłby kiedykolwiek przypuszczać.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99ślad po złamanych skrzydłach, algorytmy programowanie, polskie podróżniczki, bez opamiętania, sławomir godek, zły nawyk konia, martin dahl, mów jak mówca audiobook, jak zostać mistrzem, moja ananke, krzysztof oklejewicz, cixin liu koniec śmierci, ustrój rzeczypospolitej polskiej, andrzej mania, bossman vi keeland pdf pl chomikuj, raje podatkowe pdf, to czego o mnie nie wiesz samantha young pdf, renata piatkowska, seks kobiety z kobietą, środki kompensacyjne, glow and shadow, kichuś majstra lepigliny…