ISBN

ISBN

9788726127973: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/szczurki-maja-wilczy-apetyt-rafal-witek-199503u

Cena:


Namiętne spotkania 1: Jessica – opowiadanie erotyczne

Autor: Fritzson Sofia

Jessica i Andreas mają zdrowy związek. chociaż czasami dochodzi między nimi do napięć. Andreas stara pobudzać ich życie erotyczne. dając Jessice seksowny komplet bielizny. Kiedy Jessica odkrywa. że Andreas potajemnie przegląda ich zmysłowe zdjęcia z wakacji. które wciąż znajdują się w aparacie. postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zabawić się z Andreasem na własny sposób.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Zjedz ze mną – opowiadanie erotyczne

Autor: Skov Sarah

‚Ostatnim daniem są zimne lody. Zaaranżował je gustownie na talerzu. lecz ja. zamiast pochwalić kunszt deseru. chciwie zanurzam w lodach palec. Odwracam się do niego i patrząc mu w oczy. kieruję palec do ust. Otwieram je trochę i widzę. jak jego oczy podążają śladem lodów. Zaciskam usta wokół palca i zaczynam go głośno ssać.’

To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności. intymności. pożądania i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Saga rodu z Lipowej 23: Choroba miłości

Autor: Marian Piotr Rawinis

Kolejna część historii o rodzinie z Lipowej.

Do czego jest w stanie posunąć się człowiek zaplątany w uczucie?

Nie żyje ojciec Konrada. nie żyje Pietrasz… Także sam Konrad. mąż Elżbietki. jest w ciężkim stanie. Wydaje się. że spisek kobiet dopiero zaczął zbierać swoje żniwo. Tylko szczęście Hedwigi i Mikołaja przypomina dawny ład i porządek w Lipowej.

Trudno powiedzieć to o życiu ich synów. którzy zapadają na chorobę miłości. Tymczasem Dominik odkrywa prawdę o swoim pochodzeniu. nieco inną od tego. czego dowiedział się od Roksany.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99a. a. milne, oswald spengler zmierzch zachodu, ebooki pl, oczyszczalnia hydrofitowa, notatki do matury, kordian audiobook, faraon ksiazka, rafik schami, małgorzata dragan, dagny kurdwanowska, podwojna tozsamosc, ilona szewczyk, sierra cartwright książki, konstytucja rzeczypospolitej polskiej pdf, polska austria relacja…