Jak mówić. żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole

Jak mówić. żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole

Autor: Adele Faber

Autorki przedstawiają konkretne przykłady zachowań i język. który jest tak ważny w procesie nauczania. Pokazują rodzicom i nauczycielom. jak wspólnie pomagać dzieciom w rozwiązywaniu problemów. jak motywować dzieci do nauki i osiągania sukcesów w szkole.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 23.2


ISBN

9788366134300: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/do-wszystkich-chlopcow-ktorych-kochalam-jenny-han-129802u

Cena:


ISBN

9788378355984: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/nowy-dom-na-wyrebach-stefan-darda-30872u

Cena:


Co mówią kości

Autor: Sue Black

Kości są ostatnimi strażnikami naszego ziemskiego życia. dającymi świadectwo. jak je przeżyliśmy. Sue Black. autorka bestselleru Co mówią zwłoki. powraca z kolejną wyjątkową książką! Tym razem ta światowej sławy antropolożka sądowa wyciągnie na wierzch sekrety głęboko skrywane w naszych kościach. od czaszki aż po stopy. Badając kręgosłup. klatkę piersiową. ramiona i dłonie. można się bowiem dowiedzieć zaskakujących rzeczy. choćby tego. że ofiara zginęła w całkiem innych okolicznościach. niż się wszystkim wydaje… To. co jemy. co robimy. dokąd się przemieszczamy. zostawia ślady. a Sue Black. dzięki niesłychanej wiedzy i doświadczeniu. potrafi krok po kroku. kostka po kostce odczytywać poszlaki niewidoczne dla innych. Wszystko po to. by odtworzyć znaczące fakty z życia tych. którzy sami nie mogą o nich opowiedzieć. Z niezwykłą wrażliwością. profesjonalizmem i… dowcipem. znanymi już z Co mówią zwłoki. Black pokazuje nam nieśmiertelność ludzkich tajemnic i przeprowadza przez najciekawsze zakamarki pracy antropologa!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 39.9


Złote sidła

Autor: James Oliver Curwood

Powieść przygodowa z wartką akcją oraz wspaniałymi i realistycznymi opisami przyrody. Inspirację do stworzenia tej powieści Curwood czerpał ze swoich licznych podróży. Z jego twórczości przebija fascynacja surowym klimatem północy i umiłowanie traperskiego. pełnego niebezpieczeństw życia.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Pies jest miłością

Autor: Wynne Clive

Twój pies cię kocha.

Każdy miłośnik psów zna to uczucie. I choć psia miłość wydaje się oczywista. niektórzy naukowcy wciąż mają wątpliwości i ostrzegają przed antropomorfizacją zwierząt. Oto jednak nadchodzi Clive Wynne. pionierski psi behawiorysta. którego badania pomagają zapoczątkować nową erę: taką. w której miłość. a nie inteligencja czy uległość. stanowią sedno relacji człowiek–pies.

Czerpiąc z najnowocześniejszych badań – przeprowadzanych w swoim laboratorium i innych ośrodkach na całym świecie – Wynne pokazuje. że istotą każdego psa są uczucia. wypełniające je od pyszczków i ogonów aż po DNA. Ta naukowa rewolucja mówi więcej o unikalnym pochodzeniu psów. ich zachowaniu i potrzebach. niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Na przykład to. że psy zwyczaj

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 31.99


Bossman

Autor: Vi Keeland

Niesamowita historia z gorącym szefem w roli głównej!

Reese nie wywarła dobrego wrażenia na świeżo poznanym facecie. który udzielił jej reprymendy na korytarzu jednej z nowojorskich restauracji. Ona relacjonowała nieudaną randkę przyjaciółce. a on zwrócił jej uwagę. że to niestosowne i zaoferował kilka randkowych porad.

Wściekła Reese wróciła do stolika. ale nie mogła oderwać wzroku od seksownego nieznajomego. który. wszystko na to wskazywało. także był na randce. Arogancki przystojniak najwyraźniej postanowił zabawić się kosztem Reese. ponieważ przysiadł się do stolika dziewczyny i odegrał przed nią i jej partnerem rolę przyjaciela z dzieciństwa.

Kiedy wieczór się skończył. Reese myślała. że już nigdy więcej nie zobaczy tego pewnego siebie faceta. Nie spodziewała się. że mężczyzna. kt

28.99: https://woblink.com/ebook/kawa-ika-grabon-32216u

Cena:


Ćwiczenie duszy. rozciąganie mózgu

Autor: Jerzy Vetulani

Co dzieje się z mózgiem w chwili śmierci? Czy wolna wola w ogóle istnieje? Może mistycy cierpieli na padaczkę? Jaki związek ma oczekiwanie szczęścia wiecznego z układem nagrody w mózgu? Czym jest miłość?

Badacz kory orbitofrontalnej. hipokampa i innych zakątków mózgu może znaleźć wspólny język ze znawcą chrystologii! Jeden z najbardziej znanych polskich naukowców. prof. Vetulani. i jeden z najbardziej znanych polskich teologów. ks. Strzelczyk. w rozmowie pełnej anegdot i humoru. a zarazem prowadzonej na serio. odsłaniają przed czytelnikiem kulisy świata duchowego i tajniki biologii. Książkę zainspirowały ich rozmowy publikowane w miesięczniku „Znak” w ramach cyklu Neuroteologie.

Wydawnictwo: Znak

Cena:


ISBN

9788324035250: Wydawnictwo

Format

17.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-domu-helclow-jacek-dehnel-piotr-tarczynski-maryla-szymiczkowa-16953u

Cena: Piotr Tarczyńskijanusz hrystus, wiedźmin ostatnie życzenie audiobook download, krwawy las, czas i miejsce akcji oskar i róża, jutro jak nadejdzie wojna, daniel koziarski, ashley poston, historia złych uczynków, etapy ewolucji, dydaktyka ogólna kupisiewicz, tęczowa książeczka, boomerang aplikacja, zarządzanie wartością, naborowski wiersze, dostojewski młokos…