Księżniczka incognito

Księżniczka incognito

Autor: Connie Glynn

Lottie Pumpkin to zwyczajna dziewczyna. która marzy o tym. żeby być księżniczką. Dostaje się do prestiżowej szkoły Rosewood Hall w ramach programu stypendialnego.

Ellie Wolf to księżniczka. która marzy o zwyczajności i wybiera Rosewood Hall. żeby uniknąć pełnienia swoich obowiązków w królestwie Maradawii.

Kiedy los rzuca obie czternastolatki do tego samego akademika. zamiana tożsamości wydaje się najlepszym rozwiązaniem: w końcu wszyscy przez pomyłkę i tak biorą Lottie za księżniczkę.

Ale ktoś poznał ich sekret. a w Rosewood nic nigdy nie jest takie. jakie się wydaje…

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.99


Bez przebaczenia

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Napięcie. wzruszenie. wstrzymywany oddech i ściskane kciuki – bohaterowie Bez przebaczenia wciągną was w swój świat.

 Ona – Paulina Litwiak – artystyczna dusza. niebieski ptak. Szczęśliwa. mimo braku ojca. bo ma cudowną matkę. Gdy w wyniku wypadku zostaje sierotą. trafia do domu. w którym panuje wojskowy dryl. do człowieka. który ją porzucił tuż po narodzeniu. Nierozumiana. niekochana. a na dodatek obwiniająca się o śmierć matki. wycofuje się w swój świat.

On – Piotr Sadowski – przystojny. honorowy i poukładany. Matematyk zaczynający karierę wojskową w jednostce ojca Pauliny. Kochający i kochany syn.

Gdy przypadkiem się spotykają. wydaje się. że są tak różni. że nic ich nie może połączyć. Miłość ma jednak inne pl

29.99: https://woblink.com/ebook/juz-czas-jodi-picoult-12403u

Cena:


ISBN

978-83-240-5428-2: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/falco-arturo-perez-reverte-124512u

Cena:


Narratologia

Autor: Paweł Tkaczyk

Jak kupujesz różne rzeczy? Na przykład mleko. Chodzi Ci o coś. co można po prostu wlać do kawy czy miski z porannymi płatkami zbożowymi. Ale kiedy stoisz przed półką w sklepie. na której jest dziesięć rodzajów mleka. które wybierzesz? Co dzieje się w Twojej głowie moment przed tym. zanim sięgniesz po któryś z kartonów lub butelek? Kiedy masz do wyboru dziesięć produktów. które są de facto tym samym (jedno mleko nie różni się od innego). kosztują mniej więcej tyle samo i są tak samo dostępne (w końcu wszystkie stoją przed Tobą na półce). przestajesz myśleć o samym produkcie. a zaczynasz rozważać jego historię. Reklamodawcy dawno to zauważyli i zamiast namawiać Cię. byś kupił mleko. opowiadają o tym. jak szczęśliwe są krowy. które je dają.

Histo

https://woblink.com/product-publication/download/139917/epub: 1

Cena:stanisław roszak, chrystofobia, antygona opracowanie, algorytmy kiedy mniej myśleć, jak robić notatki z biologii, krzysztof bielawny, dieta ketogenna pdf, ian goodfellow, franciszek wyspiański, jan toporowski, darmowe czytanie książek, grosz do grosza, trudności szkolne, pluch, ebook kup…