Obca w świecie singli

Obca w świecie singli

Autor: Krystyna Mirek

Podobno na planecie singli można znaleźć szczęście. Są tacy. którzy wprowadzili się na nią świadomie i bardzo sobie chwalą.

Karolinę i Jakuba w to nieznane miejsce niespodziewanie wyrzuciło życie. Oboje w krótkim czasie bardzo wiele stracili i zawiedli się na najbliższych. Czują się obco na planecie singli. To nie jest ich świat. Nie wierzą już w miłość. nie potrafią nikomu zaufać.

Karolina chce się poświecić wyłącznie wychowywaniu córeczki oraz ratowaniu upadającej restauracji. Jak może chroni swoje dziecko przed obojętnością jego ojca. Jakub chciałby móc uczestniczyć w wychowaniu swojego dziecka. ale jego partnerka postanawia go ukarać i skutecznie mu to uniemożliwia.

Tych dwoje postanowi pomóc sobie nawzajem. Staną się najlepszymi singlami.

11.9: https://woblink.com/ebook/przygotowanie-do-aktu-zawierzenia-sie-jezusowi-przez-rece-maryi-wedlug-sw-ludwika-marii-grignion-de-montfort-dorota-mazur-148246u

Cena:


ISBN

9788308050224: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/dalej-na-czterech-lapach-dorota-suminska-4910u

Cena:anna szczęsna, mroczna wieża vii: mroczna wieża, finanse publiczne test, jak poznać i poderwać faceta pdf, charakterystyka epoki oświecenia, wykłady feynmana, samotne wilki, język łaciński podręcznik dla lektoratów szkół wyższych pdf, maciej gdula żona, sok z selera naciowego sekret boskiego lekarza, skrupulatom na ratunek, czasowniki hiszpańskie pdf, jak mniej myśleć pdf, wielki projekt hawking, adam węgłowski, kiedy pozwolić kiedy zabronić pdf, imperium grzechu, piesn o sobotce, grzeszny doktor whitney g pdf, czasy francuskie, tron z czaszek pdf, jarosław iwaszkiewicz opowiadania, justyna melonowska, prześniona rewolucja andrzej leder, rycerz średniowiecza, fordyzm i postfordyzm…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin