Dom na kurzych łapach

Dom na kurzych łapach

Autor: Sophie Anderson

Magiczny świat. w którym budząca grozę „Baba Jaga” spotyka „Anię z Zielonego Wzgórza”

Fantastyczna baśń o przeznaczeniu i sile przyjaźni oraz rodzinnych więzów.

Dwunastoletnia Marinka mieszka z babcią w niewielkiej chatce. Co może być w tym niezwykłego? Cóż. nie każdy mieszka z prawdziwą Babą Jagą w domu na kurzych łapach. który co chwilę wędruje w inne miejsce. Może ukrywać się w ciemnym lesie. lub przycupnąć pod szczytem wysokiej góry. gdzie nikt go nie znajdzie. Nikt z żywych.

Babcia jest Strażniczką Bramy pomiędzy światami i wskazuje drogę umarłym. Marinka czuje się przez to bardzo samotna. Jak ma znaleźć przyjaciela. mieszkając w domu. który wciąż ucieka od ludzi pełnych życia?

Kiedy poznaje dziewczynkę ze świata umarłych postanawi

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


ISBN

9788324056064: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/dobre-matki-alex-perry-133783u

Cena:


Moja kuchnia pachnąca bazylią

Autor: Tessa Capponi-Borawska

Zastanawiam się. dlaczego pomimo mnogości książek kulinarnych na rynku wydawniczym zgodziłam się na kolejne wydanie mojej książki opublikowanej po raz pierwszy dwadzieścia pięć lat temu? Myślę. że dlatego. że uwielbiam jeść i ogromnie lubię opowiadać rozmaite historie.

W „Mojej kuchni pachnącej bazylią” namiętnie snuję opowieści i wspomnienia dotyczące mojej Toskanii. mojego życia i mojego jedzenia. Dotyczące Italii mojego dzieciństwa i lat młodzieńczych. która już nie istnieje. Dotyczące również Polski. mojej drugiej ojczyzny. gdzie żyję już od ponad trzydziestu lat i gdzie odkryłam wiele wspaniałych dań. o których wcześniej nawet nie słyszałam.

Z ogromną radością pisałam tę książkę w odległym 1994 roku. Odniosła wtedy sukces. którego się nie spodziewałam. oraz dała mi ogromną satysfakcję i sympatię czytelników. która zaskakuje i raduje mnie do dziś.

Tessa Capponi-Borawska

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9odalistka, w pustyni iw puszczy audiobook pobierz, boski lekarz chomikuj, kozubski neurologia pdf, o czasy o obyczaje, cykl neapolitański, rodzina połanieckich online 04, nawierzchnie asfaltowe, wollny mariusz, oskar i pania róża online, na głowie komandosa krzyżówka, agnieszka chylińska książki, podcięte skrzydła, ten dzień blanka pdf, chemia piękna, agnieszka hałas, sztywniak osobliwe życie nieboszczyków, bez ograniczeń książka, doniosłość, interna szczeklika mały podręcznik pdf…