ISBN

ISBN

9788381474887: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/ostatnia-wiedzma-maya-szymanska-160268u

Cena:


Obsesja Eve (#2). Obsesja Eve. Jutra nie ma

Autor: Luke Jennings

Na podstawie książek Luke’a Jenningsa powstał wyróżniony nagrodą BAFTA i nominowany do Emmy serial OBSESJA EVE.

W kontynuacji Kryptonimu Villanelle brytyjska agentka i rosyjska zabójczyni toczą grę o najwyższą stawkę.

Eve Polastri i Villanelle uczestniczą w szpiegowskim wyścigu dookoła świata. wchodząc w drogę wpływowym organizacjom i niebezpiecznym rządom walczącym o prymat.

Eve odkrywa przed nami swoje ukryte talenty. konsekwentnie dążąc do konfrontacji. Czy jednak zdoła wytropić i pokonać zręczną i nieuchwytną Villanelle?

KsiążkI i serial OBSESJA EVE pokochali czytelnicy i widzowie na całym świecie. Sandra Oh. odtwórczyni roli Eve. za swoją rolę zdobyła Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy. a Jodie Comer. odtwórczyni roli Villanelle – nagrodę BAFTA. Tak pierwszy. jak i drugi sezon serialu zyskał ogromną popularność i w kwietniu 2019 roku rozpoczęto prace nad sezonem trzecim.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


SKAM Sezon 3: Isak

Autor: Julie Andem

Scenariusze do sezonu 3 serialu Skam w formie. w jakiej zostały napisane.

Książka zawiera nigdy nienagrane sceny. komentarze i dialogi. które później wycięto.

Seria SKAM to oryginalne scenariusze kultowego już serialu internetowego. który odniósł sukces na całym świecie.

Każdy z czterech tomów zawiera scenariusz jednego z sezonów wyemitowanych pomiędzy 2015 i 2017 rokiem. W książkach znajdziemy ponadto nieuwzględnione w serialu sceny. wycięte podczas montażu kwestie. napisane na nowo prologi i epilogi. jak również komentarze twórczyni SKAM. Julie Andem. oraz nieupubliczniane wcześniej notatki.

Książki z serii SKAM składają się na przewodnik po świecie. który zafascynował całe pokolenie. Odkryj na nowo losy Evy. Noory. Isaka oraz Sany i zbliż się do nich bardziej. niż kiedykolwiek wcześniej.

W SKAM Sezon 3: Isak śledzimy losy Isaka Valtersena. nastolatka odkrywającego swoją seksualność. Chłopak zakochuje się w dwa lata starszym od siebie Evenie i staje w obliczu wyzwania powiedzenia bliskim o tym. kim naprawdę jest. Okazuje się również. że Even mierzy się z problemami. które wpłyną istotnie na życie Isaka. Niełatwej miłości nastolatków kibicować będą koleżanki Isaka ze szkoły – Eva. Noora. Chris. Vilde i Sana.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9statystycznie rzecz biorąc czyli ile trzeba zjeść czekolady żeby dostać nobla, marek kuś, hellinger książki, jarosław bzoma, kłamstwo blaga, samantha young sztuka uwodzenia, mów jak mówca książka, karafka la fontaine’a, medaliony zofia nałkowska książka pdf, kryteria behawioralne, wielcy podróżnicy, lasch, violetta wróblewska, etykieta dyplomatyczna, sekrety urody babuszki…