ISBN

ISBN

9788381641159: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/wojownik-slonca-beata-pawlikowska-178199u

Cena:


Offside

Autor: Juliana Stone

Kiedy hokejowy fenomen Billie-Jo Barker wraca po kontuzji do rodzinnego miasteczka i postanawia dołączyć do miejscowej męskiej ligi hokeja. rozpętuje się piekło. Nie chodzi nawet o to. czy Billie ma talent. bo tego nikt nie kwestionuje. ale o to. że Billie jest kobietą. Niektórzy miejscowi faceci nie chcą. żeby dziewczyna i do tego tak utalentowana należała do ich męskiego klubu.

Wkrótce Billie staje się tematem wszystkich rozmów w miasteczku i przyczyną swoistej wojny płci. Każdy mieszkaniec ma w tej sprawie coś do powiedzenia. Jednak Billie interesuje opinia tylko jednej osoby. która akurat niezbyt przejmuje się tym konfliktem – Logana Foresta. Mężczyzna złamał jej serce. gdy miała osiemnaście lat. a teraz w każdy piątek wychodzi z nią na lodowisko.

Billie-Jo Barker ma wiele do udowodnienia. Sobie. swoim siostro

:

Cena:


ISBN

9788381172769: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jestem-dyrektorem-mojego-zycia-beata-pawlikowska-180205u

Cena:


Active English at Work

Autor: Piotr Domański

Język angielski

Poziom B2 – C1

Nowe wydanie bestsellerowej książki z gratisowym plikiem audio mp3!

Książka zawiera pojęcia. zwroty. wyrażenia i idiomy przydatne w wielu sytuacjach. które spotkasz w życiu zawodowym. Dzięki tej książce opanujesz język angielski przydatny podczas prezentacji. negocjacji. konferencji oraz negocjowania i podpisywania umów i kontraktów. Tematycznie książka obejmuje m.in. marketing i reklamę. finanse i bankowość. naukę i technikę. Książka stanowi znakomite i całościowe kompendium fachowego języka angielskiego. którego znajomość pomoże w karierze zawodowej.

Gratisowy plik mp3 z nagranymi obszernymi fragmentami z książki jest dostępny na stronie internetowej wydawcy.

***

Piotr Domański – studiował w Wa

:

Cena:


ISBN

9788365979742: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/niezarekwirowane-anna-artemjewa-jelena-raczewa-178377u

Cena: Jelena Raczewaeksperyment libeta, danuta dobrowolska, człowiek i jego symbole, dziennik bridget jones pdf, bart d. ehrman, księgi judaizmu, jak rozszyfrować każdego pdf, a co ciebie obchodzi co myślą inni, niezdobyta tom 2 pdf, moja osoba, jak napisać wypracowanie z lektury, kamasutra dla kobiet, barthes mitologie, dziecko z bliska agnieszka stein, artur stachura, dziewczyna w niebieskim płaszczu, co to są role społeczne, 5 dysfunkcji pracy zespołowej pdf, uroczysko magdalena kordel, codename: panzers – faza pierwsza…