Cenny motyw

Cenny motyw

Autor: Małgorzata Rogala

Celina Stefańska powraca!

Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodnia ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska – prywatna detektyw. która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa postanawia wszcząć dochodzenie. 

Śledcza stawia przed sobą jeszcze jedno trudne zadanie. Wobec nieudolności policji. postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców i raz na zawsze zamknąć tę trudną sprawę. Czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy? Czy odkryje. kto stoi za traumą. z którą musi się borykać?

Nowa powieść mistrzyni kryminału psychologicznego!

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788365456823: Wydawnictwo

Format

33.2: https://w

Cena:


Wyhoduj sobie wolność

Autor: Szymon Opryszek

„Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność” – mówi o rodakach José Mujica. były prezydent i najskromniejszy celebryta świata. który do pracy jeździł 20-letnim garbusem. a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne.

Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki. który nie pasuje do reszty kontynentu. Choć ten kraj zajmuje powierzchnię niewiele większą od Grecji i mieszka w nim zaledwie trzy i pół miliona ludzi. istotnie różni się od sąsiadów. Stabilny politycznie i ekonomicznie. nie przystaje do niemal żadnych europejskich stereotypów o Ameryce Łacińskiej. To jedno z najbardziej laickich państw świata. Jako pierwsze całkowicie zalegalizowało uprawę i spożycie marihuany. pary jednopłciowe mogą tu adoptować dzieci. a prostytutki płacą składki na ubezpieczenie społeczne. Każdy uczeń dostaje od państwa laptop. emeryt – tablet. a imigrant i uchodźca. nawet były więzień Guantanamo – szansę na nowe życie.

„Wyhoduj sobie wolność” to reporterska opowieść o niezwykłym eksperymencie społecznym i otwarte pytanie o granice dla marzycieli i wizjonerów. próbujących wykuwać nowy. lepszy świat.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45kaizen książka, pielęgniarstwo diabetologiczne, ludzie bezdomni, dragon age inkwizycja crestwood, ogniem i mieczem pdf chomikuj, mroczna rzeka, piecioksiag mojzesza, figliki, słowiańskie dzieje, dżuma książka, johann von goethe, george soros najniebezpieczniejszy człowiek świata, arcybiskup grzegorz ryś, jasper jul, tajemne miasto profil, zagroda zębów, bankowosc detaliczna, bohdan kaczmarek, droga do wyzwolenia. scjentologia hollywood i pułapki wiary lektor pl, badania fizykalne pdf, rich roll ukryta siła, motyw katastrofizmu…