https://woblink.com/product-publication/download/21350/epub

https://woblink.com/product-publication/download/21350/epub

1: Autor

:

Cena:


Nie odpuszczaj

Autor: Harlan Coben

Detektyw Napoleon „Nap” Dumas z przedmieść New Jersey w ostatniej klasie szkoły średniej stracił brata. Leo i jego dziewczyna Diana zostali znalezieni martwi na torach kolejowych. W tym samym czasie Maura. dziewczyna. którą Nap uważał za miłość swojego życia. zniknęła bez śladu.

Przez piętnaście lat Nap Dumas bezskutecznie szukał ukochanej Maury. I liczył na wyjaśnienie zagadkowej śmierci brata. Wygląda na to. że wkrótce uda mu się poznać tajemnice sprzed lat.

 

Kiedy śledczy znajdują odciski palców Maury w wynajętym samochodzie należącym do podejrzanego o morderstwo. Nap rozpoczyna gorączkowe śledztwo. Zamiast odpowiedzi natrafia jednak na kolejne niewiadome. Okazuje się. że nie wiedział nic ani o kobiecie. którą kochał. ani o przyjaciołach z dzieciństwa. ani o opuszczonej b

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 12


ISBN

9788378183020: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/coma-robin-cook-11388u

Cena:


ISBN

9788380151970: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/filozofia-chodzenia-frederic-gros-17927u

Cena:


Totalna magia

Autor: Alice Hoffman

Kiedy Sally i Gillian straciły rodziców. trafiły do domu przy ulicy Ma­gnolii. pod opiekę ciotek – Franny i Jet. Nie były to zwyczajne star­sze panie. ale jak wszystkie kobiety z rodu Owensów miały moc – potrafiły rzucać uroki i zaklęcia. a specjalizowały się w urokach miłosnych… Z tego też powodu okoliczni mieszkańcy straszliwie się ich bali… I przenieśli swój strach na nowo przybyłe siostry.

Dziewczęta dorastały we wrogiej atmosferze. wyszydzane i dręczo­ne. Nic dziwnego. że marzyły tylko o tym. żeby zniknąć. Gillian pierwsza uciekła z domu i korzystała z wolności nie zawsze w roz­sądny sposób. przez co napytała sobie sporo kłopotów. Sally. star­sza i bardziej odpowiedzialna. też wyjechała. tam gdzie nikt jej nie znał. i próbowała prowadzić normalne życie.

Ale klątwa Owen

:

Cena:


Pośród żółtych płatków róż

Autor: Gabriela Gargaś

Czy miłość zwycięża tylko w bajkach?

Życie zaskakuje nas nieustannie. plącząc i tak już zagmatwane ścieżki naszych losów. Czy zawsze udaje się nam dokonać właściwych wyborów? Czy mamy prawo osądzać innych. skoro nigdy nie znajdziemy się na ich miejscu. nie poznamy motywów ich działań? Jedno jest pewne – każdy wybór pociąga za sobą konsekwencje. I te dobre. i te złe. Ideały okazują się fałszywe. miłość nie zawsze zwycięża. a namiętności potrafią doprowadzić nas do zguby. Lecz takie jest życie. każdego z nas z osobna i wszystkich razem. Jednak na szczęście. pośród płatków róż. każdy z nas może odnaleźć szczęście.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9w zgodzie ze sobą, daniel siwiec nowoczesny inwestor pdf, milosc perska, taka piękna żałoba, jak przestac sie martwic i zaczac zyc, mądrzej szybciej lepiej, piotr domeracki, encyklopedia socjologii pdf, archaizmy fonetyczne, stefan darda książki, teorie socjalizacji, książki katarzyny michalak, klucz do oznaczania roślin pdf, dariuszwawrzyniak.pl, audiobook kryminał, angelika szelągowska-mironiuk, stanisław kamiński, darmowe ebooki epub, oświecenie motywy, pogromca grzeszników, roslinny patrol, ewa wyrwał, peter longerich, autonomia woli, podstawy programowania pdf, ebutk…