ISBN

ISBN

9788382260496: Wydawnictwo

Format

12.49: https://woblink.com/ebook/powracajaca-fala-boleslaw-prus-197705u

Cena:


Masażysta – 6 ekscytujących opowiadań erotycznych

Autor: Södergran Alexandra

6 ekscytujących opowiadań erotycznych autorstwa Aleksandra Södergrana: Wolna wola – Masażysta – Wejdź – Wielki cyrkowy numer – Wieczór filmowy – Niebezpieczny facet

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Wyprawa po złoto

Autor: Anton Czechow

“Wyprawa po złoto” to opowiadanie Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

„Kiedy pierwszy wybuch radości przeszedł. Korolewowie spostrzegli. że prócz Włodka znajduje się w przedpokoju jeszcze jeden mały człowieczek — otulony w chusty. w szale i baszłyki i pokryty szronem. stał on nieruchomo w kącie. w cieniu dużego lisiego futra. — A to kto jest. Włodziu? — spytała szeptem matka. — Ach! — spostrzegł się Włodzio. — To jest… mam zaszczyt przedstawić. mój kolega. Soczewicyn. uczeń drugiej klasy… Przywiozłem go ze sobą jako gościa.”

Fragmenty z książki: Anton Czechow. „WYPRAWA PO ZŁOTO”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


https://woblink.com/product-publication/download/197707/epub

1:

:

Cena:


Sektor bankowy w Polsce w warunkach zwiększonych obciążeń podatkowo-składkowych i wymogów kapitałowych lat 2015-2019

Autor: Kochaniak Katarzyna

MONOGRAFIA NAUKOWA

Monografia jest poświęcona obciążeniom podatkowo-składkowym oraz regulacjom kapitałowym sektora bankowego w Polsce w latach 2015–2019. Koszty podatku bankowego. składek na BFG. wpłat na Fundusz Wsparcia Kredytobiorców oraz wpłat na pokrycie kosztów nadzoru były ponoszone w badanym okresie na niespotykaną wcześniej skalę i negatywnie oddziaływały na funkcjonowanie banków. Ich skutki łagodziła jednak ogólnie dobra sytuacja kapitałowa podmiotów sektora.

W publikacji zostały scharakteryzowane poszczególne obciążenia podatkowo-składkowe oraz zmiany zachodzące w wymogach kapitałowych dla banków. Ocenie poddano znaczenie największych obciążeń dla kształto

44.9: https://woblink.com/ebook/the-age-of-innocence-grzegorz-komerski-marta-fihel-edith-wharton-marcin-jazynski-203654u

Cena: Marta Fihel


Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Autor: Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa. że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej. niż jest gotowa przyznać. a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś. komu można ufać.

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw. Raven musi połączyć wszystkie wskazówki. bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo. ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.

Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów. niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


Umysł Buddy

Autor: Szlicht Patryk

Bezwarunkowe szczęście jest w zasięgu ręki. Radość i spontaniczność wyznaczają nowe standardy. Chwila obecna staje się nauczycielem. a każdy przebudzony człowiek – pokornym uczniem. Oczekiwania i pragnienia nie mają już racji bytu. Założenia i przywiązania odchodzą w niepamięć. Iluzoryczne „Ja” wreszcie się rozmywa. A otaczający nas świat znów staje się doskonały.

Przebudź się ze snu. zjednaj swoje demony i zrozum. kim naprawdę jesteś.

W krainie tu i teraz króluje wdzięczność i uważność. Każde doświadczenie zawiera w sobie piękno. Wiedza zamienia się w Mądrość. a chaos przeradza się w Miłość.

Pełna samokontrola to kwestia decyzji. Ja ją podjąłem. a Ty?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24.9


Dziewczynka i czarownica

Autor: Alicja Kramer

Czym kończą się nieprzemyślane decyzje. nadmierne zaufanie wobec obcych i nieznajomość reguł rządzących baśniami?

Już wkrótce przekona się o tym mała Nora. Podczas rodzinnego pikniku dziewczynka gubi się w lesie i trafia do samotnej. drewnianej chatki. Mieszkająca w niej staruszka wydaje się całkiem sympatyczna i częstuje Norę niezwykłym napojem. dzięki któremu dziewczynka po raz pierwszy od dłuższego czasu zwycięża w rozgrywce w państwa-miasta. ucierając nosa przyjaciółce. Jednak kolejne spotkanie z tajemniczą staruszką nie będzie już tak udane. Kiedy Nora ulega namowom i zgadza się. by kobieta za sprawą zaklęcia mogła zagościć w jej ciele. dziewczynka nie podejrzewa. że to początek prawdziwych tarapatów. z których będzie mogła się wyplątać jedynie dzięki odwadze. wytrwał

:

Cena:hotelarstwo pdf, wielka brama, katarzyna grochola córka urbana, filozofia pdf, cities in motion 2, nie ty, norman ohler, książe arabski, choroby skóry jabłońska, sapiens od zwierząt do bogów mobi chomikuj, indie kolonia, ballada ptaków i węży pdf, prawdziwy gangster książka, kaczka dziwaczka mp3 chomikuj, zachowanie prozdrowotne, podejmowanie decyzji w warunkach niepewności, homo deus ebook, sentymentalna bzdura…