Tradycyjne uzdrawianie energią. Metody rosyjskiego uzdrowiciela – PDF

Tradycyjne uzdrawianie energią. Metody rosyjskiego uzdrowiciela – PDF

Autor: Tschenze Vadim

Każdy z nas jest energetycznie zanieczyszczony złymi emocjami czy myślami. Ma to negatywny wpływ na osiągniecie sukcesu oraz powoduje problemy ze zdrowiem. słabą odporność. a nawet zaburza relacje. Możesz się przed tym uchronić korzystając z technik uzdrawiania energią. Dzięki nim wzmocnisz naturalne siły witalne i przyspieszysz procesy regeneracyjne w organizmie. Działają one we wszystkich obszarach życia harmonizując ciało i duszę. Poznasz techniki ochrony energetycznej i wyłączysz każdy negatywny wpływ. Pozbędziesz się lęku i obciążeń z dzieciństwa. Nauczysz się czerpać energię z wody. płomieni i pola magnetycznego Ziemi. by w ten sposób w krótkim czasie odzyskać równowagę. Oczyścisz swoją karmę i uwolnisz się spod władzy przeszłoś

54.5: https://woblink.com/ebook/jak-zyc-dluzej-i-czuc-sie-lepiej-pdf-pauling-linus-151910u

Cena:


To nie przypadek

Autor: Przemysław Semczuk

Książka autora TAK BĘDZIE PROŚCIEJ – powieści nagrodzonej Srebrnym Kluczykiem.

W Karkonoszach Straż Graniczna znajduje ciało zamarzniętego studenta. Zawartość jego plecaka nie pozostawia wątpliwości: chłopak nie był pechowym turystą. tylko przemytnikiem. Tymczasem w Zgorzelcu znika nastolatka i wiele wskazuje na to. że została uprowadzona. I w jednej. i w drugiej sprawie tropy prowadzą do mafii zgorzeleckiej. która walczy o wpływy na przejściu granicznym. Śledztwo prowadzą znani z powieści Tak będzie prościej komisarz Paweł Ciszewski i komisarz Albin Plesiński.

Świetnie oddane realia drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. pracy granicznych „mrówek” oraz ówczesnych przemytniczych metod i interesów. barwne postacie i humor. niespodziewane zwroty akcji – wszystko to jest obecne w najnowszej powieści Przemysława Semczuka.

Powieść trzyma w napięciu do ostatniej strony!

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Brązowy i Słonko

Autor: Cao Wenxuan

Wzruszająca opowieść pióra Cao Wenxuana. laureata m.in. Nagrody im. Hansa Christiana Andersena. przedstawia historię przyjaźni dwojga samot­nych dzieci: osieroconej Słonko oraz niemego Brązowego. Znajdziemy tu wszystkie najważniejsze elementy klasycznej literatury dziecięcej: zachęcają­cy do lektury. świetnie skonstruowany świat przedstawiony. bardzo zżytą ze sobą rodzinę oraz życzliwą społeczność (a nawet bawoła – przyjaciela rodziny).

— Publishers Weekly (starred review)

Lektura „Brązowego i Słonka” przenosi Czytelnika na chińską prowincję – ze wszystkimi jej dobrymi i złymi stronami. Warunki codziennego życia jej mieszkańców mogą różnić się od naszych. ale emocje i więzi międzyludzkie są uniwersalne.

— The New York Times Book Review

Ta wciąg

:

Cena:


Nauczyciel

Autor: Ziętarska Agnieszka

Spokój zniknął. pozostawiając po sobie zwątpienie.

Trwają poszukiwania. a czas ucieka w zastraszającym tempie. zmniejszając ilość mocy z każdą chwilą. Flora oraz Felis świadomie rozpoczęli niebezpieczną grę. w której stawką jest ich wspólna przyszłość. Los nie jest jednak zbyt łaskawy i wciąż stawia przed nimi kolejne przeszkody. Czasu jest coraz mniej. a Przewodnicy zaczynają działać. Najważniejszy jest bowiem ład oraz posłuszeństwo wśród Niezmiennych. Nie cofną się przed niczym. by zachować władzę.

Czy Flora oraz Felis wraz z przyjaciółmi odnajdą sposób na zmianę przeznaczenia? Czy miłość naprawdę może odegnać mrok spowijający tych. którzy władają mocą?

Wydawnictwo: Dlaczemu

Cena: 24.6przywitaj się z królową, przemysław ignaszewski, wyspy plugawe, tematy wypracowań pan tadeusz, problemy rynku pracy, sławomir mrożek artysta pdf, james patterson zoo, darmowe audiobooki po polsku pełne wersje do pobrania, zanurzeni w liczbach, ewolucja muzyki, finanse owsiak pdf, moja mama czarodziejka pdf, książki o mafii i miłości, antykwariat pod błękitnym lustrem, operator numeru alarmowego chomikuj, rycerze starej republiki, podstawy gerontologii społecznej pdf, ćwiczenia duszy rozciąganie mózgu…