Szeptacz

Szeptacz

Autor: Alex North

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę. szeptać zacznie ktoś wieczorem…

 „Na początku jest dziwnie. potem strasznie. następnie przerażająco. a na końcu… No cóż. drogi Czytelniku. podejmujesz wyzwanie na własne ryzyko” A.J. Finn. autor „Kobiety w oknie”

 „Najbardziej niepokojący thriller. jaki przeczytałem od czasu Pierwszego śniegu Jo Nesbø” Alex Michaelides. autor „Pacjentki”

 Pisarz Tom Kennedy nie potrafi pogodzić się z nagłą śmiercią żony. Tęsknota za nią staje się szczególnie dotkliwa w momentach. gdy nie może znaleźć wspólnego języka ze swoim synem. Obaj mają nadzieję. że zmiana otoczenia pozwoli im uporać się z traumą.

 Senne Featherbank wydaje się idealne. by zacząć wszystko od nowa. Ale miejscowość ma swoją mroczną przeszłość. Dwadzieścia lat

15.95: https://woblink.com/ebook/szadz-igor-brejdygant-188360u

Cena:


Niedobry pasterz

Autor: Przemysław Borkowski

W podolsztyńskim lesie zostaje brutalnie zamordowana piętnastolatka. Ślady na ciele oraz ubraniach wskazują. że morderca jest wyjątkowo bezwzględny. 

Kiedy w kilka dni po odnalezieniu zwłok okoliczny pijak przyznaje się do winy. sprawa wydaje się zamknięta. Do momentu. gdy na komisariat przychodzi ksiądz miejscowej parafii i oznajmia. że to on zabił dziewczynę. 

Presja mediów i społeczeństwa. by znaleźć mordercę. jest na tyle duża. że policja zwraca się do Zygmunta Rozłuckiego. Jednak psycholog podejmuje śledztwo dopiero wtedy. gdy do Olsztyna przybywa żądna władzy dziennikarka Janczewska.

Działając w duecie. przysporzą sobie wielu wrogów. a ich własne życia znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9finanse przedsiębiorstw pdf, książki dla dzieci z zespołem aspergera, o naturze rzeczy, ksiazki mobi, o czasy o obyczaje, kobieta niezależna książka, zin zin press, bonda nowa książka, konrad pedziwiatr, kochaj siebie a nieważne z kim się zwiążesz, figurantka online, starcie królów edycja ilustrowana, tora po polsku, czapla ryby i rak streszczenie, penelope douglas birthday girl, kontuzje biegacza, flaga węgierska, wyrok mroz, sklep kameleon pro, historia bez cenzury powstanie warszawskie, libra.ibuk, tokimeki. magia sprzątania w praktyce pdf…