Przywództwo w działaniu

Przywództwo w działaniu

Autor: Włodzimierz Świątek

Autor przedstawia koncepcję przywództwa w działaniu (Leadership in Action). która pozwala zrozumieć istotę i znaczenie działań przywódczych podejmowanych przez ludzi w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Kluczowym elementem tej koncepcji jest model Acts of Leadership. którego jedno z głównych założeń mówi. że przywództwo pojawia się i intensyfikuje wtedy. gdy sytuacja tego wymaga. Zgodnie z modelem Acts of Leadership. aby nasze działania nabrały cech przywódczych. powinny odwoływać się do trzech kluczowych wymiarów: znaczenia (Meaning). wartości (Values) i struktury (Structure). Te trzy elementy są traktowane jako wymiary służące do obserwacji i analizy działań ludzi podczas wykonywania różnych zadań biznesowych. edukacyjnych

:

Cena:


ISBN

9788381036344: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/sekret-borowska-sylwia-182390u

Cena:


Powtórka z rozgrywki

Autor: Marcin Wolski

Po opisaniu superpozytywnego wariantu naszych dziejów najnowszych w „Wallenrodzie” i „Mocarstwie” a także wersji negatywnej w „Jednej przegranej bitwie” Marcin Wolski powraca do historii alternatywnych. Powodem stał się dziwny sen. który nawiedził go rok temu. Bohater snu obudził się w swoim starym mieszkaniu z nieznajomą kobieta u boku. Trwają lata siedemdziesiąte minionego stulecia. Historia zafascynowała Wolskiego do tego stopnia. że postanowił sen kontynuować. Dzieje Michała Uniejowskiego – głównego bohater książki. będącego alter ego autora – nie biegną zgodnie ani z jego życiorysem. ani z historią Polski. Czy biegną lepiej. ciekawiej? Co się dzieje z historią Polski i świata. skoro w październiku 1978 roku nie zostaje wybrany na Stolicę Piotrową Karol Wojtyła? Co z „Solidarnością”. co z Lechem Wałęsą?

To. co miało być kameralną opowiastką. zmieniało w się epicki fresk. w którym mój bohater musiał podjąć niebezpieczna grę o własne życie. potem o Polskę. wreszcie o świat.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Topsy-Turvy

Autor: Jules Verne

In the story. the heroes of one of his most famous books about a trip to the moon. enterprising Americans. gather again to use their huge guns. But for what? In order for the recoil from the cannon to make the Earth bend a little. so that some lands are in other latitudes. warmer. The world community is concerned about this venture and is sluggishly opposing.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Jajecznica Kolumba

Autor: Paweł Wakuła

Jajecznica Kolumba to książka dla wielbicieli dalekich wędrówek. takich. którzy nie wahają się udać w nieznane jedynie z plecakiem i namiotem. i takich. którzy podróżują głównie palcem po mapie.

Bohaterem książki jest Kuba. ten sam. który w książce Jagiełło pod prysznicem pobierał u swojego dziadka korepetycje z historii. Tym razem chłopiec i jego rodzina. a wraz z nim czytelnicy poznają najwybitniejszych odkrywców w dziejach. poczynając od starożytnych Fenicjan i Greków. a kończąc na współczesnych polskich podróżnikach.

Wyruszą wraz z nimi do mroźnej Ultima Thule. żyznej Winlandii. owianego tajemnicą El Dorado. i niezbadanej Terra Australis Incognita. Przekonają się. że za wielkimi odkryciami geograficznymi stała nie tylko ciekawość świata. ale także chęć zysku. polityka… i przypadek. a wśród podróżników nie brakowało zwyczajnych awanturników.

Wyprawy na kraj świata przeżyte wspólnie z Leifem Erikssonem. Benedyktem Polakiem. Krzysztofem Kolumbem. Jamesem Cookiem i Roaldem Amundsenem sprawią. że lekcje geografii przestaną być nudne.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 22.9


The Live Corpse. A Play in Six Acts

Autor: Leo Tolstoy

In the play „The Living Corpse”. the famous Russian writer L.N. Tolstoy appears as a playwright. It is filled with intense psychological collisions. complex images of heroes. ambiguous and with that vitally revealed throughout the whole story. And. as always. the themes of love. kindness and human destiny are in the foreground. The play is based on real events. it was popular at the beginning of the 20th century. when it was translated into foreign languages. put on stages. filmed.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380028272: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/deszcz-katarzyna-sarek-kim-chew-ng-183488u

Cena:językowy obraz świata pdf, jazz ciekawostki, muminek i pierwszy śnieg, wyzwanie stoika ebook, wzory pism procesowych w sprawach cywilnych pdf, katarzyna marszałek, percy ego jacksona, dorota kilańska, byla sobie rzeka, mona chollet, literatura erotyczno romantyczna pdf, kapitalizm i schizofrenia, dynastia miziołków pdf free, sieć – ostatni bastion ss, homoludens, olga rudnicka bibliografia, lidia yuknavitch, teksty literackie, parapodatek, wynagrodzenia pdf, rozprawka pan tadeusz i dziady, polska w xiv wieku, harry potter wydawnictwo…