Mała księżniczka

Mała księżniczka

Autor: Frances Hodgson Burnett

„Mała księżniczka” to niezwykle wzruszająca opowieść o rezolutnej i obdarzonej wielkim sercem Sarze. Dziewczynka wychowuje się na pensji. Z uwagi na majątek ojca początkowo traktowana jest iście po królewsku. Na skutek tragicznych wydarzeń traci wyjątkową pozycję. stając się pospolitą. źle traktowaną służącą. Mimo to zachowuje radość ducha i przyjazne nastawienie. Wkrótce los wynagrodzi jej trudy. które tak dzielnie znosiła.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Błąd Dodruk

Autor: Elle Kennedy

JEDNA Z NAJCHĘTNIEJ CZYTANYCH POWIEŚCI PRZEZ UŻYTKOWNICZKI NAJWIĘKSZEGO PORTALU LITERACKIEGO GOODREADS

…on lubi zdobywać nie tylko bramki…

John Logan może mieć każdą dziewczynę. Dla gwiazdy hokejowej ligi uniwersyteckiej życie to nieustająca zabawa i szybkie numerki. ale za zabójczym uśmiechem i luzackim wdziękiem kryje się przybierający na sile strach przed nieuchronną przyszłością bez perspektyw. która czeka go po ukończeniu studiów. Spotkanie z seksowną Grace Ivers. studentką pierwszego roku. jest odskocznią. której właśnie tak bardzo potrzebuje… Jednak gdy po bezmyślnym błędzie ona znika z jego horyzontu. Logan postanawia udowodnić. że zasługuje na drugą szansę.

…ale dla niej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Shitshow!

Autor: Charlie LeDuff

Nowa książka autora nagrodzonej Pulitzerem „Detroit. Sekcja zwłok Ameryki”!

Charlie LeDuff. ekscentryczny amerykański dziennikarz. wraz z ekipą telewizyjną rusza w podróż po Stanach Zjednoczonych. oddając głos tym. których na co dzień nikt nie chce słuchać. Biali mężczyźni ciężko pracujący przy wydobyciu ropy. meksykańscy imigranci docierający do USA wpław przez Rio Grande. czarnoskórzy mieszkańcy Baltimore i Detroit żyjący na marginesie społeczeństwa. samotne matki płacące krocie za wodę niezdatną do picia i wielu innych. których poza LeDuffem wysłuchała tylko urna wyborcza.

Ostatnie wybory prezydenckie w USA nie należały do elit z Nowego Jorku. Los Angeles czy Waszyngtonu. Należały do ludzi. jak pisze autor. mieszkających w samym butwiejącym środku. w miejscu. którego nie widać z gabinetów na obu wybrzeżach ani z drapaczy chmur. gdzie ulokowały się medialne elity. Te wybory nie należały do garniturów. Należały do flaneli.

LeDuff nie przebiera w środkach i przekraczając niejedną granicę. obnaża to. co w polityce najgorsze – łapówkarstwo. bezczelność. oderwanie od rzeczywistości i bezkarność. Pokazuje też ignorancję mediów. które zamiast pochylać się nad najsłabszym. poklepują po plecach najsilniejszych.

A więc. Panie i Panowie. zapraszamy! Przed wami niespotykany pokaz pychy. arogancji i głupoty. Degrengolada. cyrk na kółkach. burdel. kipisz… Krótko mówiąc – prawdziwy shitshow!

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9


ISBN

9788376869674: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/moc-amuletu-midnight-chronicles-tom-1-iosivoni-bianca-laura-kneild-206709u

Cena: Laura Kneild



swiat starozytny, ekomiasto, żeglarz i sternik jachtowy kolaszewski pdf, playboy laurelin paige, jan paweł ii encykliki, sandra czeszejko sochacka, polscy terroryści, andrzej nowak-arczewski, dawkins samolubny gen, na krawędzi otchłani, osiedle rzniw, chaos on deponia osiągnięcia, oskar i pania róża tekst, czterogodzinny tydzień pracy pdf, rewizja audiobook, emigrantka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin