Sekretny dziennik lasu

Sekretny dziennik lasu

Autor: Przemysław Barszcz

Przemysław Barszcz. leśnik. dziennikarz i pisarz. niestrudzony badacz ojczystej przyrody. zaprasza nas do największej sieci społecznościowej. Zajrzyjmy na blogi pisane przez drzewa. zwierzęta i ekosystemy.

Co można odkryć w leśnym Archiwum X?
Dlaczego las wymienia co roku baterie słoneczne na nowy model?
Czy muchy mogą zapylać kwiaty?
Który pustelnik uwielbia żywić się grzybami?
Kogo terroryzują sikory?

Nieustająca inwazja obcych. Przekradają się nocami w ładowniach statków. czają się w mroku wagonów kolejowych i kontenerów. Pasażerowie na gapę. śmiertelne zagrożenie dla lokalnej autonomii. Obce grzyby. skorupiaki. nasiona. owady. ryby. a nawet ssaki dokonują inwazji. zmieniając nasz ekosystem.

Wilki u bram. Kundelek. łotrzyk ze schroniska. Z jednej z eskapad w centrum Krakowa pupil nie wrócił – kilka kilometrów od Rynku Głównego. Sukiennic i hejnału zjadły go wilki. Las wdarł się przemocą do miasta.

Zawilec – świadek nieśmiertelności. Kiedy jego stare kłącze obumiera. wyrasta z niego kolejne. przejmujące role poprzednika. Mamy więc do czynienia z jedną i tą samą rośliną. identyczną genetycznie; małe roślinki mogą okazać się starsze od najstarszych drzew w lesie. Czy zawilec jest wieczny. niczym Christopher Lambert w „Nieśmiertelnym”?

Nocne łowy. Lot puszczyka jest bezszelestny. a drapieżnik. niczym amerykański myśliwiec F-22 Raptor. jest dla swoich ofiar niesłyszalny i niewidzialny. „Wyłączenie” świstu skrzydeł daje nocnym drapieżnikom olbrzymią przewagę nad zdobyczą.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


Format

EPUB.MOBI: 148244

https://woblink.com/ebook/jowita-zachariasz-suchodolski-148244u

:

Cena:


ISBN

9788366278158: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jedyne-takie-miejsce-klaudia-bianek-147837u

Cena:


Kremlowska szkoła negocjacji

Autor: Igor Ryżow

Kremlowska szkoła negocjacji w latach zimnej wojny dała do rąk sowieckim dyplomatom skuteczną broń w trudnych pertraktacjach z Zachodem.
Wykorzystywała agresywne techniki. pozwalała na przejęcie inicjatywy w rozmowach i stawiała przeciwnika na trudniejszych pozycjach startowych niż pierwotnie to zakładał.
Dziś jej podstawowe zasady święcą triumfy w marketingu i zarządzaniu. a książka „Kremlowska szkoła negocjacji” została wybrana przez rosyjski oddział międzynarodowego koncernu Pricewaterhouse Coopers biznesową książką roku 2017.

Zasady negocjacji Case studies Podpowiedzi i użyteczne przykłady

Książka pomoże pozbyć się strachu. uprzedzeń i błędów. Nauczy elastyczności i prostych zasad. które nieodmiennie prowadzą do sukcesu.
Pokonanie przeciwnika w wielkiej bitwie jest wyczynem. ale dopiero osiągnięcie nad nim walnego zwycięstwa przy zielonym stoliku jest sztuką. Sprawienie. iż nawet się nie domyśla. że przegrał. jest prawdziwą esencją skutecznej sztuki negocjacji.
Warto uczyć się od tych. z którymi nieraz przyszło się nam mierzyć.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99anna engelking, piotr janus, o chłopcu który poszedł za tatą do auschwitz, mikołaj cześnik, małgorzata musierowicz kłamczucha audiobook, janusz ruszkowski, cel badań definicja nowak, pożegnanie z afryka, szelmostwa niegrzecznej dziewczynki pdf, lis i kozieł adam mickiewicz, hermeneutyki, góry żmijowe, percy jackson 3 pdf, istp osobowość, prosze oanstwa do gazu, drive kate stewart, parabellum prędkość ucieczki, camilli lackberg…