ISBN

ISBN

9788381172417: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/poznaj-siebie-sadeck

Cena:


9788381179768

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/zycie-towarzyskie-dorota-wellman-180287u: https://woblink.com/product-publication/download/180287/epub

Cena:


Apetyt turysty. O doświadczaniu świata w podróży

Autor: Anna Wieczorkiewicz

Książka poddaje refleksji siły kulturotwórcze. dzięki którym turystyka przybiera zmienne społecznie i historycznie kształty. a mimo to wciąż pozostaje sobą. Opowiada o strategiach. do jakich jednostki oraz społeczności uciekają się. by nadać podróżniczym doświadczeniom znamię autentyczności. Ukazuje też tworzenie się tkanki wyobrażeń. oczekiwań i przekonań. decydujących zarówno o tym. w jaki sposób podróżujemy. jak i o sensach nadawanych temu o przedsięwzięciu. Zmierza do odpowiedzi na pytanie: na czym polega powiązanie zjawisk określanych mianem turystycznych z życiem społeczno-kulturowym.

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 10


Nie ma kto pisać do pułkownika

Autor: Gabriel Garcia Marquez

W zapyziałej nadrzecznej mieścinie starzejący się pułkownik. niegdyś bohater wojny domowej. od piętnastu lat cierpliwie czeka na pismo o przyznaniu renty kombatanckiej za zasługi dla ojczyzny. Zmagając się z nędzną. chorobą żony i ludzką obojętnością. hoduje bojowego koguta. którego wygrana w najbliższej walce ma pomścić śmierć jego jedynego syna.

Studium o ludzkiej samotności. godności i determinacji. Zwięzłe. oszczędne. skonstruowane lapidarnie niczym filmowy scenariusz.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 23.9metoda klasyczna, magdalena błażek, heczko mikrobiologia dla pielęgniarek pdf, między wódką a zakąską, narkotyki niemyte dusze pdf, bondarowicz, behawiorysta książka, wyjście z szafy, braci coen, siedem śmierci evelyn hardcastle chomikuj, strategie komunikacyjne, przygody w czarnych stopach, ognisty deszcz, superkolekcja 25 ksiąg z przygodami tytusa i jego przyjaciół, oczami radzieckiej zabawki, jak słuchać…