Witaj. nieznajomy

Witaj. nieznajomy

Autor: Lisa Kleypas

Kobieta. która żyje na przekór swoim czasom. Mężczyzna. który łamie wszystkie zasady.

Czwarta część serii o rodzinie Ravenelów to solidna porcja gorącego romansu!

Doktor Garrett Gibson. jedyna kobieta wykonująca zawód lekarza w Anglii. jest swobodna i niezależna jak mężczyzna. dlaczegóż więc nie mogłaby jak oni korzystać z przyjemności życia? Jednak nigdy nie miała ochoty wdać się w romans. Aż do teraz.

Ethan Ransom. były detektyw Scotland Yardu. jest równie szarmancki. co tajemniczy; plotkują o nim. że dokonał zabójstwa i nie wiadomo. jakiej sprawie służy. Przez jedną upojną noc Garrett i Ethan dają się ponieść namiętności. by potem znów stać się sobie obcy.

Jako nieślubne dziecko Earla. odrzucone przez ojca. Ethan nie ma dobrego zdania o wyższych sferach. ale ulega czarowi dzielnej i pięknej Garrett. Mimo postanowienia. że po tej upojnej nocy będą się nawzajem unikać. Garrett zostaje wciągnięta w najbardziej niebezpieczną z dotychczasowych misji Ethana. Kiedy sprawy zaczynają iść źle. Garrett musi się wykazać umiejętnościami i odwagą. żeby go uratować. A Ethan. w obliczu zdradzieckiego rządowego spisku. gotów jest podjąć każde ryzyko z miłości do najbardziej niezwykłej kobiety. jaką spotkał w życiu.

Kolejna świetna książka w serii o rodzinie Ravenelsów. Kleypas pisze elegancką prozą. jej bohaterka jest fascynująca. a wiktoriański Londyn oddany z historyczną pieczołowitością.

‚Kirkus Reviews’

Kleypas sprawia. że czujesz intensywność każdej chwili: każdy gorący pocałunek i całą ekscytującą akcję. która prowadzi do doskonałego zakończenia. Romanse Lisy Kleypas nie mają sobie równych.

‚RT Book Reviews’

Elegancka. kreślona pewną ręką proza i uważna charakterystyka bohaterów zdobią każdą stronę książki ‚Witaj. nieznajomy’. To wspaniała historia miłosna. z idealnie dobraną parą.

‚BookPage’

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


https://woblink.com/product-publication/download/198982/epub

1:

:

Cena:


101 Porad Rodzicielskich – część I

Autor: Mariola Kurczyńska

“101 Porad Rodzicielskich część I: potencjał intelektualny i emocjonalny dzieci oraz emocje przy stole”. to skarbnica wiedzy i porad dla rodziców dzieci od 2. do 6. roku życia. Ta wiedza będzie Ci służyć każdego dnia. a także przygotuje Cię na setki niespodziewanych trudnych “rodzicielskich sytuacji”.

Jak wspierać swoje dziecko w kilku ważnych sferach życia jednocześnie? Jak dbać o jego rozwój – emocjonalny i intelektualny? Jak zachęcić dziecko do próbowania nowych potraw i zdrowego odżywiania? Co robić. kiedy nie możemy poradzić sobie z pojedynczą sytuacją u dziecka. jak np. lęk przed dentystą. niechęć do odrabiania lekcji czy wykonywania obowiązków domowych?

Na podstawie swojego 25-letniego doświadczenia dokładnie wiem. z czym najc

5.99: https://woblink.com/ebook/arendt-derrida-i-foucault-a-religia-autor-zbiorowy-195648u

Cena:


1

:

:

Cena:anatomia krowy, inteligencki, mit o edypie parandowski, brant pitre, katarzyna michalak mistrz pdf, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, wiedza radosna, jak otworzyć mobi na komputerze, zabić drozda, krzysztof ślusarek, sekretne życie arabskich kobiet, terenowa apteczka ziołowa pdf, książka odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, ebook abonament, agnieszka szymczak-biały, dostojewski zbrodnia i kara, dogoterapia pdf, epidemia alex kava…