ISBN

ISBN

9788380170605: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/bezpieczenstwo-energetyczne-miedzy-teoria-a-praktyka-pawel-soroka-146959u

Cena:


ISBN

9788381474191: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/korpoface-czyli-potega-slonia-krokiem-slimaka-a-k-sar-147228u

Cena:


Blogi w procesie komunikacji marketingowej

Autor: Bogdan Gregor

Publikacja dotyczy aktualnego nurtu rozważań nad problematyką komunikacji w przestrzeni hipermedialnej. Łączy w sobie wszechstronne studia teoretyczne i wyniki badań naukowych. stanowiące zasadniczą część książki. To rzetelne i merytoryczne opracowanie. w którym ciekawie i syntetycznie zaprezentowano blog jako atrakcyjny instrument interakcji z odbiorcą w wymiarze społecznym i komercyjnym. Autorzy zwrócili szczególną uwagę na dynamikę jego rozwoju. obserwowany proces ustawicznej ewolucji i potencjalne kierunki zmian. Dzięki temu publikacja staje się inspirującym źródłem wiedzy. umożliwiając Czytelnikom postrzeganie blogosfery jako przestrzeni wielowymiarowej. wielowątkowej. wymagającej przemyślanych strategii działania.

Książka ma walory zarówno p

:

Cena:


Dieta ketogeniczna w walce z rakiem

Autor: Miriam Kalamian

Dieta tak zdrowa. że pomaga walczyć z rakiem!

Dieta ketogeniczna to prawdziwa rewolucja w dietetyce. Lekarze podkreślają jej zdrowotne walory i zwracają uwagę na to. że skutecznie i szybko pomaga organizmowi oczyszczać się z toksyn i walczyć z chorobami. Miriam Kalamian po wielu konsultacjach ze specjalistami opracowała kompleksowe wytyczne. dzięki którym każdy chory może samodzielnie wdrożyć tę rewolucyjną dietę w swój program leczenia.

Oto zbiór wyników badań i dokładny opis terapii skutecznej w leczeniu wielu przewlekłych chorób. takich jak cukrzyca. padaczka. Alzheimer czy rak. Dowiesz się z niej:

– dlaczego dieta ketogeniczna wspomaga leczenie raka;

– czy ta dieta jest dla ciebie odpowiednia i jak bezpiecznie ją wprowadzić;

– ja

:

Cena:piotr glas ksiazka, sekrety diety, jacek janowski, słówka hiszpańskie pdf, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek ebook, piotruś pan pdf, k. n. haner, opowieści ucieszne, pielęgniarstwo kardiologiczne pdf, libra book, wiecej czerwieni, infp zawody, konrad jerzak, darmowe pdf do pobrania, program kocham przedszkole, szaraki kosmici, anna szawiel…