Zawsze i na zawsze. Chłopcy. Tom 3

Zawsze i na zawsze. Chłopcy. Tom 3

Autor: Jenny Han

Finał bestsellerowej serii. która okazała się hitem Netflixa i podbiła serca nastolatek!

Ostatni rok nauki w liceum Lara Jean zaplanowała co do dnia. Jej idealny. romantyczny związek z Peterem rozwija się dokładnie tak. jak powinien. Wizja wspólnych studiów sprawia. że dziewczyna nie może się doczekać tego kroku w dorosłość. Wszystko jest perfekcyjne!

Do czasu.

Na Larę Jean i jej rodzinę spada lawina nieoczekiwanych wiadomości. Wszystko. co było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. trzeba wyrzucić do kosza.

Czy Lara Jean i Peter przetrwają kolejną burzę. która nadciąga nad ich związek? Czy rodzina Song poradzi sobie ze zmianami? I czy każda miłość musi być tak poplątana?

__

O autorce

Jenny Han – autorka bests

29.9: https://woblink.com/ebook/rok-na-kwiatowej-tom-6-kwitnace-lilie-karolina-wilczynska-156291u

Cena:


Taka jak ty

Autor: Gabriela Gargaś

Karolina i Mariona przyjaźniły się od dziecka. Wśród bloków z wielkiej płyty huśtały się „od dechy do dechy”. wisiały na trzepaku głową w dół i zwierzały się sobie z pierwszych zauroczeń. Gdy weszły w dorosłość. ich przyjaźń trwała. a one wiedziały o sobie wszystko.

Mariona jako pierwsza wyszła za mąż i urodziła dwóch chłopców. Dom. praca i mąż stały się jej całym światem. Bywały chwile. gdy zawiedziona spoglądała na swoje życie. w którym brakowało spontaniczności. Wtedy za sprawą koleżanki swojego syna poznała Bartka. ojca dziewczynki. Między dwojgiem dorosłych zaczęło rodzić się uczucie.

Karolina zwlekała z założeniem rodziny. Zdeklarowana singielka. chłonęła życie i korzystała z jego uroków. W końcu spotkała Michała. mężczyznę swojego życia.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 20.99henryk sawka ewa sawka, george orwell folwark zwierzęcy pdf, uwarunkowania ekonomiczne, harda elżbieta cherezińska, modele satysfakcji klienta, the secret garden pdf, radio swoboda, szatkowski pollub, woblink com, jan wilkans, fenomen poranka chomikuj, jean sasson, mikołaj winiewski, terry pratchett pdf…