ISBN

ISBN

9788380535831: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/dom-wspomnien-izabella-mazurek-lauren-k-denton-151997u

Cena:


Zatoka milczenia

Autor: Emma Viskic

Caleb Zelic. głuchy od najmłodszych lat. zawsze żył na uboczu. obserwując i odbierając od ludzi istotne sygnały ukryte w ich uśmiechu. kaszlu. pocałunku.

Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel z czasów dzieciństwa. z którym współpracuje. wyrzuty sumienia i chęć udowodnienia swojej niewinności sprawiają. że na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Nie może jednak działać sam. Pomaga mu Frankie. była policjantka. z którą się przyjaźni i prowadzi wspólną firmę.

Caleb ma tylko jeden trop: słowo „Scott” przekazane przez ofiarę morderstwa w ostatnim esemesie. Kim jest tajemniczy Scott? Jak to się dzieje. że jest zawsze krok przed nimi?

W trakcie śledztwa Caleb odkrywa niewygodne prawdy o swoim zamordowanym przyjacielu – i o sobie samym.

‚Pierwszorzędny i wartki thr

20.9: https://woblink.com/ebook/dzisiaj-umrzesz-ty-patryk-dobrowolski-wallman-sue-151992u

Cena:oczyszczanie umysłu z negatywnych myśli, opieka okołooperacyjna, ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych, kiedy atena odwraca wzrok, oralność, piękna twarz, narkomania pdf, nie zostawię cię, metodyka pracy sędziego, skawina czaszka pdf, magdalena niedźwiedzka, ciemności opowiadanie josepha conrada, geomedia, minecraft. podręcznik kreatywnego budowania, z kim będzie ci tak źle jak ze mną, kolarstwo podstawy treningu, ten dzień ebook za darmo, zimowa jutrzenka, włosi życie to teatr, karolcia lektura pdf, www niepoprawni, jasienski, romanse harlequin filmy, morawiecki i jego tajemnice, amnesia mroczny obłęd poradnik, einstein wiara…