ISBN

ISBN

9788365973696: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/sprawa-honoru-andrzej-grabowski-malgorzata-grabowska-olson-lynne-stanley-w-cloud-129903u

Cena: Stanley W. Cloud


Masz wszystko. czego potrzebujesz

Autor: Tara Button

Kupuj mniej. posiadaj więcej. Czy to możliwe? Ba! Z tą książką to łatwe i przyjemne.

Najwyższa pora postawić na jakość. trwałość i klasykę! Masz wszystko. czego potrzebujesz to lektura obowiązkowa dla każdego. kto pragnie podejmować przemyślane decyzje dotyczące posiadanych przedmiotów. ograniczyć konsumpcję i zrobić coś dobrego dla środowiska.

Tara Button demaskuje praktyki stosowane przez marketingowców. które wzbudzają w nas nieustanne pragnienie nabywania rzeczy. Skrupulatnie ujawnia niemoralne praktyki dużych marek. omawia strategię „planowanego zużycia” i wywierania presji poprzez angażowanie celebrytów w kampanie promocyjne.

Kiedy półki sklepowe uginają się od różnorodnych produktów. zewsząd atakują nas reklamy. a woda wyrzuca na brzeg coraz więcej śmieci – należy raz a dobrze wyleczyć się z kompulsywnego kupowania nowych. a jednocześnie zbędnych przedmiotów. To sztuka dokonywania świadomych wyborów. które prowadzą do zdrowszego życia w harmonijnym otoczeniu i dają poczucie. że nasze działania nie szkodzą. a wręcz pomagają środowisku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


Opętania. Historie prawdziwe

Autor: Ed Warren

Kolejny bestseller Warrenów. autorów książki Nawiedzenia. Historie prawdziwe

Ed i Lorraine Warrenowie. najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata. poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie. potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata. Zdumiewające doświadczenia Warrenów ze światem nadprzyrodzonym stały się inspiracją dla bestsellerowych książek i bijących rekordy popularności filmów. w tym Obecność. Annabelle czy The Amityville Horror.

Książka Opętania. Historie prawdziwe zawiera między innymi szczegóły dotyczące sprawy nastolatki. eksperymentującej z satanizmem i seansami spirytystycznymi. co sprawiło. że stała się ofiarą najbardziej przerażającego demona… Przeczytacie w niej również o miasteczku terroryzowanym przez morderczą. niepowstrzymaną siłę. tak złą. że mogło ją zrodzić wyłącznie piekło… a także o domu opanowanym przez bezlitosną. niszczycielską furię poltergeistów… Poznacie też szczegółowe fakty stojące za słynną posiadłością w Amityville.

Oto niektóre z najbardziej zaskakujących i frapujących spraw. związanych z badaniami zjawisk nadprzyrodzonych. NADZWYCZAJNE!

– Booklist

Ed i Lorraine Warrenowie przebadali wspólnie tysiące spraw związanych ze zjawiskami nadnaturalnymi. Napisali razem wiele artykułów i książek. prowadzili też wykłady na uczelniach. Oboje idealnie się uzupełniali. wykorzystując wiedzę i umiejętności. Domeną Eda – jedynego świeckiego egzorcysty zaakceptowanego przez Watykan – były przypadki nawiedzeń i opętań. Lorraine natomiast była niezwykle wrażliwym medium. Ed zmarł w roku 2016. Jego żona Lorraine odeszła w roku 2019.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9


https://woblink.com/product-publication/download/138206/epub

1:

:

Cena:jegor gajdar, tomasz gałuszka, bv larson, pan samochodzik i człowiek z ufo, ekklesia, księga dżungli audiobook, czlowiek bez twarzy, ksenia bołotnikowa, borderlands the pre-sequel wymagania, robin cook coma, agnieszka jeż, inspiracje muzyczne, lew i zwierzęta krasicki, filozof i wilk, ewa klepacka gryz, stanisław kot historia wychowania pdf, srodki karne, pompon w rodzinie fisiów, stephen king to audiobook, kolacja z tiffanym pdf, wacław potocki nierządem polska stoi, konflikty międzynarodowe, kontry jax, zacharia sitchin…