222 drogi do dobrego snu

222 drogi do dobrego snu

Autor: Kim Jones

Pamiętasz. kiedy ostatni raz porządnie się wyspałeś?
I obudziłeś wypoczęty?
Próbowałeś już wszystkiego. Masz za sobą leki. lekarzy. terapeutów. medycynę naturalną. szamaństwo. medytacje i dziesiątki poradników.
Kupa czasu i pieniędzy. I nic…
Ale nie załamuj się. oto pomoc: kompleksowa. przyjemnie i przyjaźnie podana. i oparta na rzetelnych naukowych najnowszych podstawach.
Aż 222 rady. wskazówki. sztuczki. metody. które pomogą ci zasnąć i przespać spokojnie całą noc.
Czyli triki jak przechytrzyć bezsenność. obejmujące: umysł. ciało. sypialnię. jedzenie. picie. oddychanie. nasz dzień. nasz wieczór. nasz czas przed snem i oczywiście stres.
Wszystko już było? Czyżby?
Czy próbowałeś 222 skutecznych i łatwych do zastosowania metod

49.9: https://woblink.com/ebook/panowanie-w-powietrzu-przypuszczalne-formy-przyszlej-wojny-oraz-ostatnie-artykuly-giulio-douhet-magdalena-skierczynska-147883u

Cena:


Bitwy wyklętych

Autor: Szymon Nowak

Major „Kotwicz” pozostaje do końca w okrążonych przez NKWD Surkontach. Młodzi żołnierze z Szarych Szeregów bez jednego wystrzału uwalniają swego kolegę z komunistycznego więzienia w Łowiczu. wypuszczając na wolność kilkudziesięciu innych więźniów. Młodzi podchorążacy pod Kuryłówką roznoszą w ataku na bagnety sowieckich frontowych weteranów.

15 największych bitew Żołnierzy Wyklętych. Rozbijane komunistyczne więzienia. ataki na bagnety i inne spektakularne akcje. Niezłomność. odwaga. braterstwo broni. miłość do Ojczyzny.

Unikatowe mapy z planami dyslokacji wojsk i kierunków uderzeń. Archiwalne dokumenty i niepublikowane wcześniej zdjęcia uczestników walk.

Kulisy ubeckich operacji. Przełomowe momenty walk. Powojenne. najczęściej tragiczne losy uczestników walk

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Poza horyzont

Autor: Joanna Łenyk-Barszcz

Awanturnicy. badacze. tajni wysłannicy. szpiedzy i mnisi. Opowieści o Polakach i mieszkańcach Rzeczypospolitej. którzy docierali do nieznanych zakątków świata.

Tajny wysłannik papieski. Benedykt Polak. w dramatycznych okolicznościach dotarł do Mongolii – na długo przed wyprawą Marco Polo.

Kasper z Poznania okazał się jednocześnie szpiegiem indyjskiego sułtana. chrześniakiem wielkiego odkrywcy Vasco Da Gamy i odkrywcą Brazylii.

Krzysztof Arciszewski. najwybitniejszy artylerzysta swej epoki. admirał i zdobywca Pernambuco. jako pierwszy Polak badał zaginione plemiona indiańskie i w specjalnym kombinezonie nurkował w podmorskich głębinach.

Maurycy Beniowski zjednoczył pod swoim berłem wszystkie plemiona Madagaskaru. Chcąc przejąć jego pamiętnik opisujący Północny Pacyfik. szpiedzy wielkich mocarstw dopuszczali się morderstw i podpaleń.

Porywające historie. barwne postacie i egzotyka. Podróże przez lądy nietknięte stopą człowieka. niebezpieczeństwa i adrenalina.

Duma z odwagi i osiągnięć Polaków na tle najpiękniejszych krajobrazów świata.

Książka bogato ilustrowana.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


Serce w serce

Autor: Grzegorz Kasjaniuk

Hafnarfjӧrdur na Islandii. polscy męczennicy (franciszkanie) w Peru. Gietrzwałd i osobiste nawrócenie autora. Wszystko to łączy ze sobą maleńka miejscowość pod Zambrowem i wydarzenia. które się w niej rozegrały. W poniedziałek rano. 30 lipca 1984 r. Siostra Czesława Polak (wtedy jeszcze osoba świecka) przechodziła skrajem sosnowego zagajnika z naręczem polnych kwiatów. Nagle zauważyła postać przypominającą Zbawiciela. Nieznajomy. w jasnej szacie. nieprzypominającej współczesnych ubrań. szedł z pochyloną głową. Dopiero kiedy postać nagle zniknęła z jej oczu. do Czesławy dotarło. że dane jej było spotkać na swojej drodze samego Jezusa Chrystusa. 6 grudnia 1992 r. S. Czesława widziała też Matkę Bożą zdążającą do kaplicy. Od tego momentu Niepokalana stale towarzyszy siostrze zakonnej w wizjach. To zdarzenie odmieniło życie Czesławy. a potem także wielu pielgrzymów. którzy nawiedzając to miejsce. byli świadkami nadprzyrodzonych zjawisk. Widywali krew na twarzy figury Jezusa w kaplicy. słyszeli śpiew aniołów. a kilka osób miało okazję dojrzeć słońce wirujące na niebie.
Przymierze Dwojga Serc – teraz złączy się z Twoim!

Nie sądziłem. że otworzy się przede mną i opowie o tym. co zdarzyło się w tym miejscu w 1984 roku. a także o późniejszych objawieniach. Nie podejrzewałem. że będę miał osobisty udział w wydarzeniach. które w Ostrożnem ciągle trwają. Polana. na której stoi kaplica p.w. Matki Bożej Anielskiej. jest już miejscem kultu. Wielu wiernych doznaje tam łask i jest uzdrawianych. W Ostrożnem zrozumiałem potrzebę zawierzenia się w akcie oddania Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusa. Zrozumiałem. że istnieją Dwa Serca tak ściśle ze sobą połączone. że jedno z Nich nie potrafi żyć bez drugiego. To One uczą nas doskonałej miłości. Serce Jezusa i Serce Maryi. Tam odnalazłem odpowiedź porywającą moje serce. Pośród anielskich chórów. w maleńkiej kapliczce. niedaleko Zambrowa.
Grzegorz Kasjaniuk

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99krzyżówka tajemniczy ogród, ciemne sekrety chomikuj, niespełniony, piotr patykiewicz, full throttle solucja, polskie zioła lecznicze i uzdrawiające, ten dzień pdf pobierz za darmo, roślinny kabaret, denise hunter chomikuj, 21 polskich grzechów głównych, chłopcy z placu broni książka pdf, rejmer małgorzata, paulina mikuła, franz grillparzer, niemy krzyk…