Panny młode. Wiosna

Panny młode. Wiosna

Autor: Rachel Hauck

Marcowa panna młoda

Susannę Truitt dzielą trzy tygodnie od wstąpienia do rodziny królewskiej. Wkrótce wyjdzie za mąż za władcę Królestwa Brightonii. Nathaniela II. Kiedy jednak rząd nalega. by zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa. a rodzina i przyjaciele nie mogą zaangażować się w przygotowanie uroczystości. Susanna zaczyna wątpić. czy to małżeństwo rzeczywiście jest jej pisane.

 

Kwietniowa panna młoda

Przyszła panna młoda. Stella Carson. nie może się już doczekać dnia. w którym poślubi żołnierza Marshalla Hendersona. Jednakże gdy Marshall wraca do rodzinnej Luizjany. staje się dla nich obojga jasne. jak bardzo się zmienił.

Do ślubu zostało już tylko kilka tygodni. a Stella i Marshall muszą wybierać: małżeństwo zbudowane na przeszłości

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Siostra Śmierć

Autor: Daniel Petr

Utalentowany śledczy z Uścia nad Łabą. Václav Rákos przyjeżdża do szpitala w Rumburku. Podejrzewa. że zmarła w wyniku zatrucia alkoholem metylowym pacjentka została zamordowana. Dwa latawcześniej doszło tam do sześciu innych tajemniczych zgonów. Czy te sprawy się łączą?

Niedługo potem ginie pracownik pobliskiego parku narodowego. Wszystkie dowody wskazują na Miloša Bieleja. zbrodniarza wojennego z byłej Jugosławii. Problem w tym. że zbiegły kiedyś do Czech Bielej od dekady nie żyje.

W swoim debiucie kryminalnym Daniel Petr zabiera nas na północ Czech w okolice skalnych miast Parku Narodowego Czeska Szwajcaria i tworzy opowieść równie urozmaiconą. jak tamtejsza rzeźba terenu.

Powieść była częściowo inspirowana autentyczną sprawą pielęgniarki z Rumburka. której nadano przy

29.9: https://woblink.com/ebook/zaginiona-lisa-harris-128866u

Cena:


Heartland (Tom 19). Krok w przyszłość

Autor: Lauren Brooke

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni. ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce. gdzie dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom.

Zbliża się ślub Lou. a wraz z nim nieuniknione zmiany. Z kolei Amy coraz poważniej myśli o studiach. a to oznacza opuszczenie ukochanego Heartlandu…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16


Samodzielne usuwanie lęku. stresu i depresji. Bez leków i terapii

Autor: David Servan-Schreiber

Miliony ludzi sięga po leki lub psychoterapię aby złagodzić objawy depresji. ale jak dowodzą najnowsze badania. istnieją metody. które są bardziej skuteczne i przynoszą trwałe korzyści zdrowotne. Autor przedstawia siedem naturalnych technik leczenia nerwicy i depresji. o naukowo potwierdzonej skuteczności. Bazują one na naturalnej więzi między ciałem i umysłem. Samodzielnie przeprowadzony trening regulujący rytm serca złagodzi stres i poprawi Twój nastój. Aktywność fizyczna. dieta wzbogacona w niezbędne kwasy omega-3 oraz metoda EMDR pomogą wyeliminować traumatyczne przeżycia z przeszłości. Nauczysz się tak przeprogramować mózg. żeby przestał skupiać się na bolesnych wspomnieniach i dopasował się do obiektywnej rzeczywistości. Pokonaj najczęstsze sc

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Tamten okrutny wiek

Autor: Bogusław Wołoszański

Książka ta to pasjonująca opowieść o najważniejszych wydarzeniach i postaciach historycznych minionego wieku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 54degórska izabela, audiobooki naukowe, damian dawid nowak, sapiens od zwierząt do bogów mobi, susan sontag przeciw interpretacji pdf, dziewczyny z dubaju książka pdf, anna karenina audiobook, dzieci z bullerbyn pdf za darmo, oczko się odlepiło temu misiu, alchemia uwodzenia, pedagogika czasu wolnego pdf, system prawa karnego, historia wielkiej brytanii pdf, powstanie isis, słynne ucieczki polaków, podręcznik elektryka pdf…