Narzeczona na dłużej

Narzeczona na dłużej

Autor: Monika Serafin

Drugi tom historii o udawanej narzeczonej.

Miała być na chwilę. a potem może na dłużej.

Ale on wszystko zepsuł.Mackenzie Wilson nie jest już asystentką Quintena Warricka. Po burzliwej wymianie zdań odeszła. zostawiając szefa na lodzie.

Tymczasem Quinten nie może przestać myśleć o Mackenzie. Szuka zapomnienia w łóżku byłej kochanki Layli. która pragnie. aby ich znajomość przerodziła się w stały związek.

Jednak bez względu na to. co mężczyzna robi. wciąż ma przed oczami swoją asystentkę. jakby w jego sercu powstała dziura. której nic nie jest w stanie wypełnić.

Mackenzie również próbuje poukładać sobie życie. Quinten boleśnie ją zranił. Ale niestety nie potrafi o nim zapomnieć.

Jednak musi. Przecież to on ją odtrącił. a ona nie zamierza go błagać…

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 17.55


Arsène Lupin kontra Herlock Sholmès

Autor: Maurice Leblanc

Arsène Lupin to przebiegły. obdarzony dużą fantazją włamywacz. którego pole działania stanowi tętniący życiem Paryż początku XX wieku. Niestraszne mu zamki ani inne zabezpieczenia. a Paryż zalewa się łzami w związku z bolesnymi stratami. Aby poskromić włamywacza. do Paryża przybywa mistrz dedukcji: angielski detektyw Herlock Sholmes. I tak oto będziemy świadkami pojedynku metod i temperamentów.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9


ISBN

9788324046515: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/rok-w-poziomce-katarzyna-michalak-29912u

Cena:


Polska demonologia ludowa

Autor: Leonard J. Pełka

Jedna z najważniejszych książek poświęconych polskiej demonologii.

Fascynujący świat słowiańskich duchów i demonów od lat inspiruje najznakomitsze osobistości nauki. Doktor Leonard Pełka. uczeń Bohdana Baranowskiego. spędził wiele lat swojego życia na studiowaniu tego intrygującego tematu. Efektem jego badań jest Polska demonologia ludowa. Wierzenia dawnych Słowian – pozycja wyjątkowa i ponadczasowa.

Demony chmur burzowych i gradowych. Demony wiatrów i wirów powietrznych. Demony domowe. demony zła. Istoty szkodzące położnicom. duszące i wysysające krew. Demony chorób i śmierci. Demony patroszące zwierzęta domowe. Skąd się wzięły? Dlaczego w nie wierzono? Jak z nimi walczono?

Autor odwołuje się do folkloru. nawiązuje do baśni oraz opowieści ludowych z różnych stron kraju. a także do podań i porzekadeł regionalnych. Przedstawia barwny obraz świata polskich demonów. diabłów i istot półdemonicznych. jak również wszelakich strachów. zjaw i mar. Czyni to dokładnie i z pasją. która emanuje z każdej strony tego dzieła.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 35.9andrzej selerowicz, żywienie w sporcie pdf, yuval noah harari 21 lekcji, chemia kosmetyków, tochman dzisiaj narysujemy śmierć, piękne zapomnienie pdf, jak mówić żeby dzieci nas słuchały ebook, niebo złote ci otworzę baczyński, maryla hopfinger, o obrotach, mackiewicz drony, kpa komentarz pdf, zanim się pojawiłeś showmax, pdf ksiazki…