ISBN

ISBN

9788375156416: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/slonce-i-jej-kwiaty-rupi-kaur-34370u

Cena:


Pozwól mi zostać

Autor: Tijan Meyer

Zapytała. czy może zostać. a on jej pozwolił

Tej feralnej nocy. kiedy świat Mackenzie całkowicie runął. dziewczyna miała nocować w obcym domu. Przez przypadek trafiła do pokoju Ryana.

Powinna od razu odejść. powinna czuć się zażenowana. powinna przeprosić. ale nie zrobiła żadnej z tych rzeczy.

Tej nocy zupełnie obcy chłopak sprawił. że czuła się bezpieczna. a jego pokój stał się dla niej jedynym miejscem. gdzie w końcu mogła uspokoić swoje myśli. To właśnie tej nocy. jej siostra bliźniaczka odebrała sobie życie.

__

O autorce

Tijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno. Jednak nie przeszkadza jej to tworzyć powieści. które kochają czytelniczki na całym świecie. Jest bestsellerową autorką „New York Timesa”. „USA Toda

26.9: https://woblink.com/ebook/polaczeni-znajdz-mnie-laurelin-paige-26745u

Cena:


Chłopiec w pasiastej piżamie

Autor: John Boyne

Wstrząsająca historia pięknej przyjaźni na przekór złu szalejącej wojny.

Dwóch chłopców i dwa światy… Obaj urodzili się w tym samym dniu. miesiącu i roku. ale los traktował ich do pewnego czasu zupełnie inaczej.

Bruno. syn niemieckiego oficera. żyje podczas wojny. prawie w ogóle jej nie doświadczając. nie mając świadomości. że ona trwa tuż obok. pochłania ofiary.

Szmul. syn żydowskiego zegarmistrza. zna wojnę od tej najgorszej. najbardziej nieludzkiej strony. To ona odebrała mu spokojne dzieciństwo. bezpieczeństwo. przyszłość oraz członków rodziny.

Spotkanie chłopców ma wymiar symboliczny. Odbywa się na granicy dwóch światów. Okazuje się. że przekroczenie jednego z nich powoduje. że stają się równi. ale na pewno nie szczęśliwsi. A może jednak…?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9


Wyszłam z niemocy i depresji. ty też możesz

Autor: Beata Pawlikowska

Rozpacz była dla mnie czymś tak codziennym. że uznałam to za część rzeczywistości. Rozpacz tak wielka. że umierałam w duszy wiele razy i ze zdumieniem odkrywałam fakt. że wciąż żyję.

Depresja to wielka pustynia pełna łez.

Ale to jest tylko stan przejściowy.

Można to zmienić.

Trzeba tylko zrozumieć czym jest depresja. skąd się bierze i jaki jest jej mechanizm działania.

To właśnie zrozumiałam. Wymyśliłam narzędzia. Zastosowałam. Zwyciężyłam.

Ty też możesz.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.99


ISBN

9788379761005: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kto-by-sie-spodziewal-agata-przybylek-141210u

Cena:mały ksiąze pdf, po co ci szczęście jeśli możesz być normalna, metro książki, zacharski książki, każde martwe marzenie chomikuj, gta vice city posiadłości, maciej szlinder, bruce fife dieta ketogeniczna, ksiązki mobi, kincaid, polowanie na czerwony pażdziernik, komunizm w europie, jasnowidz jackowski, kolko sie pani urwalo, emancypantki prus, cuda jana pawła ii, pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego pdf, john bevere…