ISBN

ISBN

9788381358699: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/dobranoc-auschwitz-aleksandra-wojcik-maciej-zdziarski-26970u

Cena: Maciej Zdziarski


Bolszewicy i apostołowie

Autor: Sylwia Frołow

Bolszewicy i apostołowie to osiem fascynujących życiorysów i osiem postaci. które wywarły istotny wpływ na dzieje dwudziestowiecznej Rosji. Ich dzieje to opowieść o walce. polityce. rewolucji. miłości. wierze. bólu i śmierci. A ponad nimi tragiczne pytanie: „Czy było warto?”. Wielki pisarz Maksym Gorki. który stał się człowiekiem instytucją. Bracia Aleksander i Włodzimierz Uljanowowie. którzy byli niczym awers i rewers tej samej monety. Mikołaj II. czyli Hiob zasiadający na tronie cara. Aleksander Parvus – czerwony kapitalista. który kupił rewolucję. Borys Sawinkow. terrorysta i romantyk. Maria Spiridonowa. która stała się świętą pośród rewolucjonistów. I Aleksandra Kołłontaj – apostołka miłości. chcąca udowodnić kobietom. że w niczym nie są gorsze od mężczyzn.

Stali

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 24.9


Zima Muminków

Autor: Tove Jansson

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka. gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka. Paszczak. Mała Mi. Włóczykij. Ryjek. czy straszna Buka tworzą galerię postaci. które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 20.9


ISBN

9788324050192: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/himalaistki-mariusz-sepiolo-31867u

Cena:ksiegarnia ebook, po piśmie, bajki puszkina, ostatnia powieść dostojewskiego, podatkowa oficyna blog, wzgórze psów mobi chomikuj, slowacki hymn, socjologia wychowania znaniecki pdf, planeta k, wiktora degi ortopedia i rehabilitacja pdf, żniwa zła pdf, krótka historia pijaństwa, kolorowanki ortograficzne do wydruku, nauka programowania z minecraftem pdf, plusy dodatnie, quizy po angielsku, darmowa biblioteka online, marcin zdrada, witkiewicz szewcy, widnokrąg wiesław myśliwski, invictus ciszewski, druga osoba liczby pojedynczej…