ISBN

ISBN

9788380324251: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/przejdz-przez-wode-krocz-przez-ogien-christian-unge-180004u

Cena:


Przygoda w Segowii

Autor: Louise Fuller

W nocnym klubie w Segowii Luis Osorio poznaje Cristinę Shephard. z którą spędza namiętną noc. Następnego dnia Cristina zostaje mu przedstawiona w domu rodziców jako fotografka. która ma zrobić dla nich sesję zdjęciową. Luis nienawidzi dziennikarzy i fotografów. Postanawia zostać w Segowii dłużej. by mieć Christinę na oku i chronić przed nią rodziców…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Gwiazdka w Lovely Lane

Autor: Nadine Dorries

Czwarty tom bestsellerowej serii o wspaniałych. pełnych poświęcenia pielęgniarkach.

Wielka Brytania. lata 50. XX wieku.

Na oddział dziecięcy trafia zagłodzony niemal na śmierć półroczny chłopczyk. a dzielny personel szpitala walczy o jego życie. To będzie prawdziwy czas próby dla Aniołów ze szpitala St Angelus.

Wspaniała i oddana swoim pacjentom siostra oddziałowa samotnie znosi trudy śmiertelnej choroby…

Okrutna. apodyktyczna matka pragnie za wszelką cenę uniemożliwić córce karierę pielęgniarską i zatrzymać ją przy sobie…

Zbliżają się święta. Pammy i Beth marzą o wygraniu konkursu na najpiękniejsze szpitalne dekoracje bożonarodzeniowe. ale splot tragicznych okoliczności może im pokrzyżować szyki.

W niełatwych i biednych latach pięćdziesiątych tylko poczucie humoru i siła wspólnoty mogą uratować Anioły w tym niezwykle trudnym. ale magicznym przedświątecznym czasie.

Nadine Dorries pochodzi z Liverpoolu. Sama również ukończyła szkołę pielęgniarską i pracowała w tym zawodzie. doskonale zatem zna temat i branżę. Od 2005 roku jest posłanką do Parlamentu z okręgu Mid-Berdfordshire. Ma trzy córki. Jest autorką wielu bestsellerowych powieści obyczajowych. a kolejne tomy serii o pielęgniarkach z Lovely Lane niezmiennie wzbudzają emocje i zachwyt czytelniczek.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


W sieci zł@

Autor: Wendy James

Beth wiedzie pozornie idealne. szczęśliwe życie. Ma dwie córki. Lucy i Charlotte. męża i prowadzi blog. w którym dzieli się z czytelnikami opowieściami o rodzinie i codzienności. występując pod imieniem Lizzy. Pewnego dnia na Charlotte pada podejrzenie o nękanie szkolnej koleżanki. Mnożą się oskarżenia i wersje wydarzeń. Dziewczyna nie chce przyznać się do winy…

Dwie rodziny uwikłane w konflikt będą musiały poradzić sobie z okrutnym światem selfies. egoizmu i cyberprzemocy oraz faktem. że w rodzicielstwie nic nie jest pewne. Czy to możliwe. że dziecko jest z natury złe? Co się stało. kto jest za to odpowiedzialny?

Przemoc widzimy tu z różnych perspektyw: ofiary. oprawcy i ich rodzin. Jej obraz dopełniają wpisy w mediach społecznościowych.

Kto jest winien i czy da

34.9: https://woblink.com/ebook/jego-przesylka-penelope-bloom-180342u

Cena:


ISBN

9788381661058: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/milosc-od-czasu-do-czasu-agnieszka-biegaj-181919u

Cena:


The Marne

Autor: Edith Wharton

American writer Edith Wharton is known for her novels of manners set in old New York; yet much of her adult life was spent in France. She lived in Paris throughout World War I and was heavily involved in refugee work. She was a hugely successful writer and the first woman ever to win the Pulitzer Prize for her novel „The Age of Innocence”. In this 1918 novella. we are introduced to the story of 15-year-old Troy Belknap who is from a wealthy family in New York but yearns to serve in the area of France along the Marne River where critical World War I battles took place. known as The Marne. Wharton takes the reader on a dizzying journey down the line between Troy’s rose-colored. heroic ambitions. the grim realities of the war. and the often hollow and ugly attitudes of Americans at home.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Przysługa

Autor: Beata Dmowska

Mija pół roku odkąd Natalia zamieszkała w domu Zofii. swojej nieżyjącej babki.

Zbliża się 30 czerwca – dzień. w którym według słów Zofii będzie można wykopać w ogrodzie ukryty skarb. Trzy kobiety przystępują do poszukiwań. Zamiast skarbu wydobywają jednak z ziemi ludzki szkielet. Czyje to szczątki i jak długo tam leżą?

Następnego dnia rano Marta. córka Natalii. wybiera się na konną przejażdżkę. Po drodze ma komuś wyświadczyć obiecaną przysługę. Tego dnia nie wraca do domu i ślad po niej ginie.

Tymczasem policja ustala tożsamość zakopanych zwłok i okazuje się. że to zaginiona przed siedmioma laty Nina Błaszkin. Ukrainka. która pracowała w sadzie dziadka Natalii. Dowody wskazują. że została zamordowana.

Czy ta zbrodnia ma jakiś związek ze zniknięciem Marty? I czy m

36.9: https://woblink.com/ebook/kosmetyki-naturalne-dla-ciebie-mucha-wiktoria-181175u

Cena:


Marysieńka Sobieska. Autoportret

Autor: Janina Lesiak

Marysieńka Sobieska: wiek nie do końca ustalony. pochodzenie niepewne. wykształcenie przeciętne. inteligencja powyżej normy. spryt zaskakujący. temperament chłodny. uroda zniewalająca. ambicja niezmierzona. znak zodiaku Rak. królowa Polski od roku 1774 do 1796. Ukochana małżonka Jachniczka. czyli króla Jana III Sobieskiego. Pani na Wilanowie. Nimfa. Róża. Bukiet. Esencja. Astrea – czyli „jedyne serca i duszy kochanie”. kobieta o dwóch skrzydłach: purpurowym. miłosnym i pulsującym erotyzmem. oraz ciemnym: niejasnym i nieposkromionym w pragnieniu zaszczytów. hołdów i „taburetu” w Wersalu.

Janina Lesiak próbuje pokazać Marię Kazimierę po swojemu. czyli szukając w jej losach radości i smutków bliskich każdej kobiecie i pomagając królowej namalować autoportret. który przybliży j

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99anglosas, zofia nałkowska medaliony, analiza filmu, ostrze zdrajcy pdf, boso ale w ostrogach pdf, immunogennosc, chatka puchatka audiobook, król kruków pdf, aleksandra zaprutko-janicka, jak łatwo narysować człowieka, ebok książki, the witness zagadki, noc bez gwiazd, umysł ponad materią, cztery zwykłe miski, wprowadzenie do cyfrowego przetwarzania sygnałów pdf, rozmówki polsko tureckie pdf, żywienie człowieka zdrowego i chorego pdf, osiem cztery…