Droga Kasiu. jak żyć lepiej?

Droga Kasiu. jak żyć lepiej?

Autor: Katarzyna Miller

Masz problem? Nie chowaj go. nie zagłuszaj. Szukaj pomocy i proś o radę. Ten mądry i niezwykle praktyczny poradnik pomoże wyjść z niejednego życiowego zakrętu.

Co robić. gdy:

– rodzina ingeruje w nasze życie osobiste

– w pracy spotykamy osoby toksyczne

– przyjaciele nas opuszczają

– wykańcza nas własna uprzejmość

– boimy się przekroczyć strefę komfortu

– czujemy się rozczarowani i niespełnieni

– rozstaliśmy się. ale… nie do końca

– nasze dzieci się kłócą.

Katarzyna Miller. najsłynniejsza polska psycholog. zawsze uśmiechnięta. pogodna i szczera aż do bólu. odpowiada na listy kobiet i mężczyzn. którzy szukają u niej pomocy i rady w najróżniejszych sytuacjach życiowych. Pytają o związki. miłość. samotność. relacje z samym sobą. Proszą o wskazówki w momentach trudnych. wyjątkowych. czasem po prostu chcą się komuś wygadać. Ufają autorce. bo nigdy nie owija w bawełnę. Potrafi zganić. doradzić. powiedzieć. że coś jest ślepą uliczką. Pisze prostym. żywym. autentycznym językiem. To książka. nad którą się zamyślimy. nieraz roześmiejemy i nierzadko też wzruszymy. Potrzebna każdemu i każdej z nas. A zamykając ją. będziemy trochę lepsi dla samych siebie.

Katarzyna Miller – filozofka. poetka. pisarka. psycholożka. psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Autorka wielu bestsellerowych książek. Gość programów telewizyjnych. autorytet dla tysięcy kobiet i mężczyzn. których spotyka na warsztatach. festiwalach i imprezach związanych z rozwojem osobistym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/172251/epub

1:

:

Cena:


Filary Świata. Tir Alainn – tom 1

Autor: Anne Bishop

Ari. najmłodsza z wielopokoleniowego rodu czarownic. przeczuwa nadchodzące zmiany – zmiany na gorsze. Od wieków jej poprzedniczki opiekowały się Starymi Miejscami. dbając o to. by ziemie te pozostawały bezpieczne i płodne. Ale wraz z nadejściem Letniego Księżyca nastroje wśród jej sąsiadów stają się coraz bardziej napięte. Ari nie jest już bezpieczna.

Fae od dłuższego czasu ignorowali zmiany zachodzące w świecie śmiertelników. a do cienistego świata podróżowali jedynie po chwile dobrej zabawy. Tymczasem drogi powoli zaczynają znikać. skazując klany Fae na izolację i samotność.

Choć światy duchowy i naturalny kiedyś pozostawały ze sobą w harmonii. dziś do uszu zarówno Fae. jak i śmiertelników. docierają akordy. które nie chcą ze sobą współbrzmieć.

:

Cena:


Etnokryminał (#1). Śleboda

Autor: Michał Kuźmiński

Anka Serafin. młoda doktor antropologii z Krakowa. jedzie w Tatry. by szukać własnej tożsamości. Znajduje trupa. Zmasakrowane zwłoki z Doliny Suchej Wody należą do starego górala Jana Ślebody. Jego historia wiedzie ku wstydliwie skrywanej podhalańskiej przeszłości. To zabójstwo jest dopiero pierwszą ze zbrodni. które zdają się karą za stare grzechy. Czy Anka i tabloidowy dziennikarz Sebastian Strzygoń odkryją. kto zabija w Murzasichlu? Dlaczego krwią ofiar maluje swastykę? I czy przekonają się. ile dla górali warta jest śleboda. czyli wolność?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.92


ISBN

9788381795234: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/nowy-jork-lueken-verena-salamon-dariusz-151945u

Cena:mads peder nordbo, jak łatwo rzucić palenie, diament koh i noor, resocjalizacyjne programy penitencjarne realizowane przez służbę więzienną w polsce pdf, góral dariusz, elisabeth revol książka, narzeczona na dłużej pdf, wyporzyczyc, tijan pdf pl, infrastruktura transportowa pdf, damy złotego wieku, zabujcze ciało, pani bukowa książka, bumerangi, stephen king śpiące królewny, nick webb stara flota, drzewo do samego nieba opracowanie, proces pielęgnowania pacjentki ginekologicznej, jan twardowski książki…