Jeanne of the Marshes

Jeanne of the Marshes

Autor: E. Phillips Oppenheim

The Princess opened her eyes at the sound of her maid’s approach. She turned her head impatiently toward the door. „Annette.” she said coldly. „did you misunderstand me? Did I not say that I was on no account to be disturbed this afternoon? „ Annette was the picture of despair. Eyebrows and hands betrayed alike both her agitation of mind and her nationality.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Iskra bogów. Tom 1. Nie kochaj mnie

Autor: Marah Woolf

Pierwszy tom miłosnej trylogii o starciu bogów i tytanów na Ziemi.

Nastoletnia Jess marzy o tym. by wreszcie odpocząć w wakacje. Na górskim obozie spotyka jednak Caydena. chłopaka o szmaragdowych oczach. któremu udaje się ją zauroczyć. Problem w tym. że Cayden to… tytan Prometeusz. któremu Zeus w każdym stuleciu pozwala stanąć do walki o śmiertelność. Czy Cayden odniesie zwycięstwo? I czy Jess zdoła ocalić swoje serce? „Iskra bogów” to Percy Jackson dla dziewczyn – zderzenie współczesności i mitologii. od którego nie sposób się oderwać!

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32


Dni wypełnione słońcem

Autor: Ferenz Malwina

Gościnne progi Neon Café zapraszają. Odwiedź miejsce. które oferuje wszystko. o czym marzysz.

Powita Cię ktoś. kto nie tylko realizuje każde. nawet najbardziej wyszukane zamówienie. lecz potrafi wsłuchiwać się w ludzkie serca i opowieści. A jest ich wiele. bo przytulna atmosfera tej niewielkiej kawiarni o ciepłym domowym wnętrzu zachęca do wizyt i zwierzeń.

W Neon Café każdy dzień będzie wyjątkowy. Filiżanka włoskiej kawy doda pewnej staruszce odwagi. by po wielu latach milczenia opowiedzieć. jak tango uratowało jej życie. Zabiegany tata bliźniaczek znajdzie chwilę. aby powrócić pamięcią do magicznego miejsca. gdzie poznał miłość swojego życia. Przypadkowa wizyta informatyka już dawno została zaplanowania przez los. tak jak wolne miejsca przy stolikach. k

:

Cena:eumeswil, mentalista hitlera, lato w dolinie muminków, instruktarz stanowiskowy, władysław biały, muminki audiobook, minecraft mur, ryszard terlecki wiek, niewidzialna transfuzja, akademia dobra i zła droga do chwały, jadłonomia pdf chomikuj, mimikra psychologia, karolcia pdf, sratatata, hołownia kropka nad i, pantałyk, tatuażysta z auschwitz pdf za darmo…