ISBN

ISBN

9788328702554: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/anatomia-zdrady-wojciech-wypler-23545u

Cena:


ISBN

9788324056002: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/kregi-zbigniew-zborowski-133687u

Cena:


Niewidzialny strażnik

Autor: Dolores Redondo

Niezwykły początek trylogii kryminalnej Baztán zekranizowanej przez Netflix.

Zapierający dech w piersiach thriller rozgrywający się w tajemniczych zakątkach pirenejskich lasów.

W mrocznej dolinie rzeki Baztán znalezione zostaje nagie ciało nastoletniej dziewczyny. Prowadząca sprawę detektyw Amaia Salazar odkrywa. że to nie pierwsza ofiara w okolicy. która zginęła w podobny sposób.

Śledztwo prowadzi ją do rodzinnego miasteczka. gdzie musi stanąć twarzą w twarz z koszmarami dzieciństwa. Granica między rzeczywistością a tym co nierealne zaczyna się zacierać. Czy za zbrodniami stoi człowiek czy mityczna postać z ludowych wierzeń? Czy brutalne wspomnienia pomogą jej rozwikłać zagadkę?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Klucz do Piłsudskiego

Autor: Stanisław Cat-Mackiewicz

“Widziałem Puszczę Białowieską na ekranie. Były to zdjęcia dokładne. a przecież nie dawały rzeczy dla tej puszczy najistotniejszej. tego zapachu. który wytwarza olbrzymiość przestrzeni leśnej. Jednej tylko rzeczy. jednej tajemnicy ani moja. ani żadna inna książka o Piłsudskim nie wyjaśni. Tajemnicy miłości. którą do siebie wzbudzał. Rozmawiałem raz w życiu z Dmowskim. przeciwnikiem Piłsudskiego. Powiedział mi. że Piłsudski miał „duszę wodza”. Miłość ludzi oplotła postać komendanta. brygadiera. marszałka i ta miłość była wielkim kapitałem Polski za jego życia i jest. i daj Boże. by pozostała kapitałem Polski po jego śmierci.”

Stanisław Cat-Mackiewicz

 

 

‚Jeśli cenimy pisarstwo Mackiewicza. nie zawsze dokładnego i skrupulatnego. ale zawsze bud

29.9: https://woblink.com/ebook/dran-z-hollywood-alessandra-torre-147375u

Cena:wszystkie jasne miejsca książka, ekokrytyka, eboki, farmakologia kostowski pdf, małgorzata kossowska, plotka książka, ryzyko gangstera anna wolf pdf, przekroczyć rzekę, granica zofia nałkowska, ellena ferrante, maria odmiana, wycena nieruchomości podejście dochodowe przykład, obliczanie konstrukcji żelbetowych według eurokodu 2, złota mucha, rogala zapłata, andrzej juszczyk, ryzyko elle kennedy pdf…