Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu

Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu

Autor: M.E. Thomas

Jedyna książka o socjopatach napisana przez osobę ze zdiagnozowaną socjopatią.

 

Niszczenie ludzi. Uwielbiam sposób. w jaki ta fraza brzmi. jak smakuje. NISZCZENIE LUDZI JEST SMAKOWITE.

Lubię ludzi. Lubię ich tak bardzo. że chcę ich DOTYKAĆ. KSZTAŁTOWAĆ albo NISZCZYĆ według własnego upodobania. Niekoniecznie po to. żeby zobaczyć rezultaty swoich działań. po prostu dlatego. że chcę korzystać ze swojej władzy.

Czasem potrzebuję spuścić trochę pary. Więc niszczę ludzi. TO NIE JEST NIELEGALNE. jest trudne do udowodnienia i pozwala mi nacieszyć się władzą. Lubię czuć. że MOGĘ TO ROBIĆ i że JESTEM W TYM DOBRA. Fakt. że to coś złego i że wyrządzam krzywdę innym. niekoniecznie ma dla mnie znaczenie.

Lubię ludzi. Mam krąg bliskich przyjaciół. kt

23.3: https://woblink.com/ebook/czas-tajemnic-saga-o-karli-linde-tom-1-marzena-rogalska-205754u

Cena:


1

:

:

Cena:


Matrioszka

Autor: Paulina Jurga

Matriona Kosłow – to miała być nowa tożsamość Marty Małeckiej. W Rosji czekała na nią rodzina. o której istnieniu wcześniej nie miała pojęcia. Ale w piekle. w którym się znalazła. słowo „rodzina” ma inne znaczenie. Trafiła do rosyjskiej bratwy. w sam środek brutalnego mafijnego świata. gdzie panują okrutne zasady. a każdy skrywa mroczny sekret.

Marta musi walczyć o swoje życie. Nie wie. komu może zaufać. kto jest jej przyjacielem. a kto śmiertelnym wrogiem.

Między nią a pilnującym jej Nikołajem rodzi się gwałtowne uczucie. Czy mężczyzna będzie jej wybawieniem? A może zgubą? I jak daleko posunie się jej brat Izjasław. owładnięty chorą obsesją na punkcie siostry?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 20.79


:

:

Cena:


Rewizja

Autor: Remigiusz Mróz

Kontynuacja bestsellerowej „Kasacji” i „Zaginięcia”!

Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża. że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów. ale to. co go spotyka. przechodzi jego najśmielsze obawy…
Ubezpieczyciel odmawia wypłaty. twierdząc. że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty. a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka. która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 16.45


Czarodziejska góra

Autor: Thomas Mann

Dwudziestotrzyletni Hans Castorp jedzie do Szwajcarii. by odwiedzić kuzyna. który przebywa na leczeniu w sanatorium ‚Berghof’. położonym wysoko w górach. Pobyt zaplanowany na trzy tygodnie w rezultacie trwał siedem lat (siódemka miała dla Thomasa Manna znaczenie magiczne!). Przerwał go dopiero wybuch pierwszej wojny światowej.

Świat zastany przez Castorpa ‚na górze’. tak odległy od normalności i różny od tego na ‚nizinie’. to po mistrzowsku sportretowane panopticum napotkanych tam ludzi. dla których czas – konstytutywny czynnik powieści! – upływa bez celu i bez refleksji. Niczym ruchome piaski. z wolna zaczyna wchłaniać młodego Castorpa. Z jednej strony uwodzi go atmosfera miejsca. z jego rutynowym rozkładem dnia i chorobliwym zaiste rozplotkowaniem. z drugiej – rodząca się miłość. Skomplikowa

20.33: https://woblink.com/ebook/pierwsze-wesele-karolina-wilczynska-206438u

Cena:


Zjadacz czerni 8

Autor: Katarzyna Grochola

Nowa powieść Katarzyny Grocholi. O miłości!

Misterna mozaika postaci. miejsc i zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów. których tylko z pozoru nic nie łączy. I ON – zjadacz czerni. I tajemnicze 8.

A o czym jest ta powieść? Nie chcemy zdradzać zbyt wiele…

W Zjadaczu czerni 8 historie bohaterów łączą się we wzór. który dla nich pozostaje nierozpoznany. a mimo to ma sens. jak wiele sytuacji. miejsc i zdarzeń w naszym życiu. Miłość nie jest jednowymiarowa. określona i zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo. mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka. może zdarzyć się cud.

I o tym jest ta poruszająca powieść. O tęsknocie. nadziei i głębokim sensie przypadków. za które nie zawsze jesteśmy wdzięczni losowi.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.18artur schopenhauer świat jako wola i przedstawienie, słownik ortograficzny pdf, erotyczny poker, czerwony korsarz, margaret thatcher wykształcenie, stachula, psychologia rodziny, "grzegorz kapla", star carrier 8, anna martuszewska, kryminały top 10, duma i uprzedzenie jane austen, sex mobi, marcin darmas, sztuka wolności, expanse książka, audiobooki kryminały, forajter, logopedia książki, trzy kroki do zdrowia, gregg braden książki, przysłowia żydowskie, opieka nad pacjentem z cukrzycą, hodorowicz…