ISBN

ISBN

9788381321754: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/kobiety-ktore-mysla-za-duzo-trzcinska-hildebrandt-agata-nolen-hoeksema-susan-196523u

Cena:


Zimowy ogień

Autor: Anders de la Motte

Rok 1987. noc świętej Łucji. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar. podczas którego ginie młoda kobieta. W trakcie śledztwa. każdy jest przeciwko każdemu. rodziny. sąsiedzi. przyjaciele – wszyscy są skłóceni. W końcu do zbrodni przyznaje się młody mężczyzna.

Trzydzieści lat później do wioski. w której u swojej ciotki spędziła dzieciństwo. powraca Laura. Do momentu pożaru była to jej bezpieczna przestrzeń. Okazuj się. że pomimo upływu lat społeczność nadal przeżywa tragedię. a powrót dziewczyny budzi stłumione emocje. Laura odkrywa tajemnice. które rzucają nowe światło na tragedię sprzed lat i na wspomnienia dziewczyny o tej przerażającej nocy.

Zimowy ogień to mrożąca krew w żyłach powieść o nierozerwalnych więzach krwi. zdradzie i bliznach. które nigdy nie znikną.

Anders de la Motte dorastał w niewielkiej miejscowości Billesholm w Skanii. Zanim został pisarzem. pracował jako policjant. Jego poprzednie powieści odniosły duży sukces. Za Ultimatum otrzymał nagrodę Szwedzkiej Akademii Powieści Kryminalnych za najlepszy kryminał 2015 roku. Mieszka z rodziną w miejscowości Lomma.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


OK. amen

Autor: Nina Solomin

Kiedy dziennikarka Nina Solomin mieszkała w Williamsburgu. zaledwie kilka przecznic od centrum Nowego Jorku. często miała wrażenie. że czas zatrzymał się tam lata temu… Mężczyźni z pejsami. w białych koszulach i czarnych płaszczach. w święta dodatkowo w sztrajmłach. Skromny strój kobiet osłaniający całe ciało niczym się nie wyróżniał – jedynie peruka lub chusta była znakiem rozpoznawczym mężatki. Solomin nie wiedziała jeszcze. że życie członków tej społeczności regulują skrupulatnie spisane nakazy i zakazy dotyczące każdego obszaru ich aktywności.

Żyła po sąsiedzku z ultraortodoksyjnymi Żydami. ale oddzielał ich od siebie niewidzialny mur. Jej fascynacja tą hermetyczną społecznością z dnia na dzień rosła. Niestety. reporterka nie mogła nawiązać z chasydami kontaktu. Aż któregoś dni

Wydawnictwo: a5

Cena: 24.99


https://woblink.com/product-publication/download/205690/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366005891: Wydawnictwo

Format

26.24: https://woblink.com/ebook/reka-na-scianie-maureen-johnson-189864u

Cena:


Jak nie umrzeć przedwcześnie

Autor: Gene Stone

Przystępna i aktualna książka napisana przez lekarza. który przekonuje. że możemy ustrzec się wielu poważnych chorób dzięki odpowiedniemu odżywianiu. Każdy z piętnastu rozdziałów poświęcony jest innej chorobie oraz zaskakująco prostym sposobom pozwalającym jej uniknąć. Autor omawia również dwanaście grup pokarmów. które powinniśmy wprowadzić do swojej codziennej diety. żeby czuć się lepiej i żyć dłużej. Wszystkie zalecenia doktora Gregera są poparte wieloletnimi badaniami.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99


ISBN

9788366570283: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/histeria-izabela-janiszewska-194645u

Cena:


To. co musimy utracić.

Autor: Viorst Judith

O tym. jak strata. która jest w naszym życiu nieunikniona. wzmacnia nas i zmienia.

Doświadczenie straty towarzyszy nam w życiu bardzo często. Strata to nie tylko śmierć najbliższych. ale również rozłąka i rozstanie z tymi. których kochamy. świadoma i nieświadoma utrata romantycznych marzeń oraz niemożliwych do spełnienia oczekiwań. a także zaakceptowanie tego. co nieuniknione.

Judith Viorst w swojej klasycznej książce dowodzi. że doświadczamy straty:

  • już w momencie narodzin. gdy opuszczamy ciało matki. przestając być jej częścią i stopniowo stając się oddzielnym „ja”.
  • gdy uświadamiamy sobie. że nasza władza i możliwości są ograniczone i że musimy ustąpić przed tym. co zakazane i co niemożliwe do spełnienia.
  • gdy musimy zrezygnować z m

    29.9: https://woblink.com/ebook/anatomia-klamstwa-philip-houston-michael-floyd-susan-carnicero-don-tennant-14493u

    Cena: Michael Floyd    skazaniec tom 7 audiobook chomikuj, psychologia penitencjarna, broń masowego rażenia pdf, zieleń szmaragdu online pl, encyklopedia małego człowieka, niepełnosprawni artyści, pochówek dla rezuna, bunt ciała, zatrzymaj hashimoto wzmocnij tarczyce!, szaleństwo tłumów, city skylines poradnik, allen carr audiobook, nie odrzucaj mnie, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook, gleby bielicoziemne, wyklucie, ksiazki ebook, slow beauty, czas nielegałów pdf, natalia bukowska, eneida wergiliusz, agnieszka trzebska, przyroda klasa 4 sprawdziany dla ucznia pdf…