Porażka znaczy zwycięstwo

Porażka znaczy zwycięstwo

Autor: Pepin Charles

‚Porażka znaczy zwycięstwo’ to mądra. pozytywna i budująca książka. która pokazuje. jak nie bać się potknięć. jak wykorzystać ten nieodłączny element naszego życia do osiągnięcia sukcesu.

Za każdym sukcesem stoi wiele niepowodzeń. a potknięcia mogą mieć zalety. Pépin przekonuje. że porażki to przede wszystkim ważne doświadczenia: kształtują siłę woli i pozwalają pozbyć się presji. uczą. jak walczyć i czynią nas bardziej rozważnymi. skłaniają do podążania tą samą drogą lub odważnego zmieniania jej. otwierają nas na coś nowego. Przyjrzenie się podanym przykładom sportowców. uczonych. artystów i ludzi pracujących w stresie. ich drodze i postawom. może posłużyć do zmiany osobistego podejścia do porażek własnych i najbliższych osób.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena:


ISBN

9788381420808: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/lustereczko-powiedz-przecie-simon-blackburn-145668u

Cena:


Zasada jednego

Autor: Ashley Saunders

W tym świecie mówienie prawdy jest najgorszym z przestępstw

Ava i Mira ukrywają straszną tajemnicę. przez którą mogą stracić życie. W świecie. w którym posiadanie więcej niż jednego dziecka jest prawnie zakazane. one są siostrami bliźniaczkami.

Przez osiemnaście lat żyją życiem jednej osoby. codziennie zamieniając się rolami. aby nikt nie odkrył. że tak naprawdę dyrektor Teksańskiego Wydziału Planowania Rodziny ma więcej niż jedną córkę. W chwili. kiedy ich sekret zostaje ujawniony. Ava i Mira muszą uciekać. aby się uratować.

Czy są gotowe na to. co przygotowała dla nich przyszłość? Czy tak naprawdę znają swoją rodzinę i mogą powiedzieć. co z ich przeszłości jest prawdą. a co kłamstwem?

Zasada Jednego nie przewiduje miejsca dla bliźniaczek. Nie w świecie.

29.9: https://woblink.com/ebook/ghostwriter-alessandra-torre-143159u

Cena:


Metoda Krokodyla

Autor: Maurizio de Giovanni

Pierwsza powieść neapolitańskiej serii o inspektorze Giuseppe Lojacono.

Współczesny Neapol. miasto zachwycające widokami. ale upadłe. rządzone przez bezwzględne gangi. nieprzyjazne dla mieszkańców. niezrozumiałe dla obcych. gdzie każdy zajmuje się własnymi sprawami. Z atmosferą niczym w filmach Vittoria De Sici. To właśnie tutaj zostaje karnie zesłany inspektor Giuseppe Lojacono. policjant z Sycylii. oskarżony o rzekomą współpracę z mafią. Odsunięty od poważnych spraw. marnuje czas na komisariacie. grając na komputerze. i rozpamiętuje swoją krzywdę. Kiedy w mieście dochodzi do zabójstwa młodego chłopaka. a wkrótce dziewczyny. Lojacono domyśla się. co może łączyć obie śmierci. Piękna prokurator Laura Piras na własną rękę angażuje inspektora do śledztwa.

Czy uda im się z

34.3: https://woblink.com/ebook/nie-jestem-potworem-carme-chaparro-agnieszka-rurarz-141692u

Cena:


1

:

:

Cena:niewiniatko, lunatycy książka, ida kurcz psychologia języka i komunikacji pdf, pomoc krzyżówkowicza, breaking rules gra rozpoczęta pdf, ranking ksiązek, słońce i jej kwiaty, mariusz karwowski, prześniona rewolucja andrzej leder, kryminalna warszawa, agata piasecka, jedz zielone, prokrastynacja książki, błąd w sztuce, zwiadowcy wczesne lata, słownik obrazkowy angielski pdf, ebooki darmowe…