Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1

Autor: Samantha Shannon

Rozdarty świat.

Królowiectwo bez dziedziczki.

W trzewiach ziemi pradawny wróg budzi się z tysiącletniego snu.

 

Dom Berethnet włada Inys od stuleci. Wciąż niezamężna królowa Sabran IX musi wydać na świat córkę. by uchronić swoje królowiectwo przed zgubą – lecz u jej wrót kłębią się skrytobójcy. Ead Duryan. choć jest na dworze od lat i wyniesiono ją do rangi damy dworu. pozostaje lojalna jedynie wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Ma za zadanie strzec Sabran przed zakazaną magią.

Po drugiej stronie mrocznego morza Tané jest gotowa poświęcić wszystko. by zostać jeźdźcem smoków. ale los zmusza ją do podjęcia decyzji. która może zniszczyć jej życie.

Wschód i Zachód nie potrafią się wyzbyć wzajemnej wrogości

26.99: https://woblink.com/ebook/gra-w-kolory-marzena-rogalska-34005u

Cena:


Księżniczka z lodu

Autor: Camilla Läckberg

Gdy w spokojnym miasteczku Fjällbacka na zachodnim wybrzeżu Szwecji zostaje znaleziona martwa Alexandra Wijkner. wszystko wskazuje na to. że popełniła samobójstwo. Matka kobiety ma jednak wątpliwości i prosi przyjaciółkę córki z dzieciństwa. pisarkę Erikę Falck. żeby przyjrzała się tej tragedii. Erika wspólnie z Patrikiem Hedströmem. kolegą z młodzieńczych lat. a obecnie policjantem. próbują rozwikłać sprawę. Wkrótce zaczynają podejrzewać. że śmierć Alex ma związek z mroczną tajemnicą z przeszłości…

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery. ale również doskonałe powieści obyczajowe. znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”. osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg. jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 17.99


EPUB.MOBI

139870: 23.99

https://woblink.com/product-publication/download/139870/epub

:

Cena:


Północna zmiana

Autor: Hanna Greń

Rok 1980. Inga Piątkowska staje u progu dorosłego życia z niemałym bagażem doświadczeń. Choć od samobójstwa jej przyjaciela minął rok. wciąż nie może się pogodzić ze stratą. Mimo licznych teorii. tajemnica śmierci Maćka pozostaje niewyjaśniona. 

Inga próbuje otrząsnąć się z poczucia winy i poukładać swoje życie na nowo. W czasie wyjazdu służbowego młoda kobieta poznaje Brinka Speedmana. Kanadyjczyk przyjechał do Polski. aby odwiedzić nieznaną dotąd rodzinę i odnaleźć cenną pamiątkę po pradziadku. Co ciekawe. od pierwszego spotkania z Ingą mężczyzna nie może się pozbyć wrażenia. że dziewczyna wygląda dziwnie znajomo.

Gdy Speedman znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Inga zostaje uwikłana w sprawę jego zaginięcia. 

Od tej pory każda z trudem zdobywana wskazówka

15.95: https://woblink.com/ebook/zwiazani-umowa-kamila-wisniewska-206747u

Cena:


Kontrakt Jacksona

Autor: J.T. Geissinger

Jedna z najpopularniejszych zagranicznych autorek w końcu w Polsce!

Jego przyszła żona go nienawidzi. ale oboje muszą zgodzić się na ten układ.

Jackson Boudreaux to bogaty i przystojny mężczyzna. który bardzo niemile traktuje obsługę restauracji należącej do Bianki Hardwick. Kobieta szczerze go nienawidzi. W życiu nie spotkała tak aroganckiego dupka. Jednak kiedy Jackson prosi ją o pomoc przy organizacji wydarzenia charytatywnego w swoim domu. Bianca zgadza się. ponieważ nie ma wyjścia.

Spadkobierca rodzinnej fortuny zdaje sobie sprawę z tego. jakie krążą o nim plotki. Wie również. że prawda jest jeszcze gorsza. Zadziorna Bianca świetnie odegra rolę jego żony. jednak problem w tym. że wzbudza w nim prawdziwe emocje.

A on zbudował wokół siebie mur. żeby już nigdy niczego nie czuć. 17.94: https://woblink.com/ebook/zerwa-remigiusz-mroz-124080u

Cena:


Druga miłość

Autor: Marzena Rogalska

Agata wreszcie uporała się z demonami przeszłości. Otaczają ją wierni przyjaciele. firma odnosi spektakularne sukcesy. współpracownicy ją uwielbiają. a w domu zawsze czeka na nią piękny rudy kot. Dlaczego więc jej myśli wciąż wracają do tego. co kilka miesięcy wcześniej zdarzyło się w Londynie. do tajemniczego Patricka Reeda i do niespodziewanego spotkania z Markiem? Czy pojawi się w jej życiu ktoś. w kim los połączy to co najlepsze z obu jej wielkich miłości? Kto wie… Wiele może się zdarzyć w Paryżu i w Londynie. ale na wakacjach w Prowansji może wydarzyć się naprawdę wszystko!

Marzena Rogalska. dziennikarka i pisarka. w Drugiej miłości. kontynuacji losów Agaty z uwielbianych przez czytelników Wyprzedaży snów i Gry w kolory. przekonuje nas. że miłości zawsze warto

29.99: https://woblink.com/ebook/w-pogoni-za-sloncem-andrzej-wojtasik-linda-geddes-153950u

Cena: Linda Geddes


1

:

:

Cena:agatha christie ebook, walka kotow, nasi przyjaciele z frolixa 8, różowa czekolada paufer, mróz remigiusz, sklep ebook, system partyjny we francji, lęk kępiński, perska zazdrość pdf, ma byc czysto, obsydian jennifer l. armentrout, barbara mikołajczyk, bieguni mobi, after 4. bez siebie nie przetrwamy pdf, fatalna lista film, zjedz tę żabę audiobook, piołun na zapomnienie, harry potter i książe półkrwi ebook, książka z okienkami pytania i odpowiedzi, prawo rzymskie w pigułce, homeostenoza, czarnobyl. historia nuklearnej katastrofy, tragizm w balladynie, political fiction, opowieści galicyjskie pdf, dorota krasowska, dobry tłuszcz, deaver panika…